Promuj to ogłoszenie

administracja ? biurowa

Data dodania: 2020-07-03 07:33:36ID: 7044

667Pokaż numeragnieszka@agi.com.pl

AGII Sp. Z O.O. z siedzibą w Krzekotowicach zatrudni pracownika na stanowisko administracja ? biurowa

Opis stanowiska

? Obsługa biura, wsparcie administracyjne i organizacyjne,
? Wystawianie faktur sprzedaży i kontakt z kontrahentem,
? Organizacja efektywnego wewnętrznego i zewnętrznego przepływu dokumentacji oraz korespondencji,

Od kandydata oczekujemy:
? Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
? Dobra znajomość pakietu MS Office ( Word, Excel, Outlook),
? Dobra organizacja pracy, samodzielność, systematyczność, rzetelność, dyskrecja,
? Umiejętność współpracy z zespołem.

Oferujemy:

Umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku;
Atrakcyjne wynagrodzenie- podstawa + premia
Możliwość rozwoju oraz jasną ścieżkę kariery;

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Aplikacje (CV oraz list motywacyjny) proszę przesyłać drogą elektroniczną.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".