Promuj to ogłoszenie

Elektryk, elektromonter

Data dodania: 2020-02-15 09:36:46ID: 6296

601Pokaż numerbiuro@ae-projekt.pl

Poszukujemy osoby z doświadczeniem w pracy na stanowisku:

Elektryk / Elektrotechnik / Elektromonter
Zadania:

Prefabrykacja, montaż i uruchomienie układów sterowania, rozdzielnic nN

Wymagania:

Wykształcenie średnie zawodowe, techniczne
Umiejętność czytania schematów elektrycznych
Mile widziane doświadczenie przy budowie instalacji nN
Uprawnienie SEP E min. 1Kv

Ofertę kierujemy również do osób bez doświadczenia zawodowego!

Oferujemy:

Umowę o pracę na czas niekreślony (pełny etat)
Ciekawą pracę i styczność z najnowszymi technologiami
Narzędzia niezbędne do pracy
Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
Uczestnictwo w budowaniu firmy
Szkolenia branżowe
STAŁA PRACA OD ZARAZ!

Osoby zainteresowane pracą na powyższym stanowisku prosimy o kontakt pod numerem 601925849 lub osobiście pod adresem Osieczna, ul. Dojazdowa 13.