To już 11. strażackie granie z Orkiestrą. Tradycją stała się prowadzona przez strażaków z OPS w Goli sprzedaż wielu różnorakich darów, która wkracza obecnie w decydującą fazę.
Tak jak w roku ubiegłym, sprzedawane dary prezentowane są na profilu facebook’owym OSP KSRG Gola oraz na stronie internetowej gola.gostyn.pl, na której podawane są aktualne ceny poszczególnych darów.
Zainteresowani swoje oferty mogą składać przesyłając SMS’y pod nr tel. 452-285-557, o treści IMIĘ.NAZWISKO-ZESTAW.NR.XXX-CENA.YYYYzł – w zależności od sprzedawanego zestawu maksymalnie do soboty 28 stycznia 2023 r. do godziny 20:00. Szczegółowe zasady sprzedaży danego zestawu znajdują się na grafice go prezentującej. Aktualne wartości sprzedawanych darów są podawane na stronie gola.gostyn.pl
Na koniec licytacja dwutorowa!
Dodatkowo dla najbardziej ciekawych i wartościowych darów po wstępnym zbieraniu ofert drogą SMS’ową będzie prowadzona finałowa sprzedaż live (tzw. „dogrywka”) o wyznaczonych godzinach w świetlicy w Goli (szczegóły są podane na grafikach prezentujących sprzedawane dary).
Strażacy z OSP w Goli zapraszają w niedzielę na finałowe granie do golskiej świetlicy – od 13:00 do 17:00. Będzie gorąco!
Co za akcja! Dwie półtorej godziny walki o… kluczyk
Brawa SM
emeryt
23:19, 2025-09-17
Te numery dały komuś fortunę! Wiemy, gdzie zakupiono...
Totolotek to podatek od GŁUPOTY.
😀
22:12, 2025-09-17
Ten dzień przejdzie do historii parafii. Czekali dwa...
Ekscelencje, kardynaly, purpuraty, markizy, szlachcice, lordy, to Bóg kazał się tak wywyższać...
Pyta
22:03, 2025-09-17
Czytelnicy alarmują! Którędy mamy chodzić?
Wprowadza wam covida, i do lasu na griby nie wpuszczą,wiec spokojnie
As
21:58, 2025-09-17
0 6
Proszę zweryfikować zdjecie poprzedające artykuł o WOŚP w Goli o aktualne zdjęcie.
8 1
Grajcie, śpiewajcie i kasę zbierajcie dla jemioła, który dwa tygodnie w roku pracuje a resztę baluje i wypoczywa w dostatku i przepychu. Dzięki WAM naiwni i dobroczynni ludzie, któremu dobrobyt tworzycie i beztroskie życie, na jeszcze co najmniej 200 lat!!!
0 6
Ed gdyby głupota umiała latać byl byś pierwszym kukuryznikiem przekazanym na ukry. A tak cierpisz w ciszy.
7 0
Brawo Gienek. jesteś de best!!!!
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gostyn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz