Zamknij
REKLAMA

Nikt się tego nie spodziewał! Były emocje, jest efekt. Zagrali na piątkę z plusem

22:12, 24.01.2023 Sztab WOŚP Gostyń Aktualizacja: 06:56, 25.01.2023
Skomentuj Archiwum Sztab WOŚP w Gostyniu Archiwum Sztab WOŚP w Gostyniu

Szkoła Podstawowa nr 5 w Gostyniu jako pierwsza zakończyła działania w naszym regionie dla WOŚP. Społeczność szkolna: uczniowie, nauczyciele i rodzice zorganizowali kiermasz różności, kiermasz słodkości, licytację i bawiąc się zebrali ponad 7 tysięcy zł !

Wpłata już trafiła do sztabu WOŚP w Gostyniu (nr 269). – „Liderki akcji p. Magdalena, p. Paulina i p. Agnieszka przyniosły puszki z zebranymi datkami. Po przeliczeniu okazało się, że Szkoła Podstawowa Nr 5 w Gostyniu zebrała 7 284 zł. Nikt w Sztabie nie spodziewał się takiego startu!” – podkreśla Natalia przyjmująca rozliczenie.  

Jak to zrobili?

W drugim tygodniu stycznia cała społeczność szkolna zaangażowała się w organizację WOŚP. Cały tydzień poszczególne klasy piekły ciasta, a uczennice z zespołu wolontariatu oraz Samorząd Uczniowski sprzedawały wypieki. Na koniec  tygodnia, w piątek odbyła się w hali sportowej licytacja gadżetów, fantów, które zostały przyniesione oraz ufundowane przez uczniów i rodziców oraz przyjaciół szkoły. Były dobre emocje! I jest efekt!

Organizatorkami szkolnego finału WOŚP były: Agnieszka Białas, Paulina Nowakowska i Magdalena Szwengler. Organizatorki dziękują Wszystkim za włączenie się we wspólne działanie na zakup sprzętu  medycznego do walki z sepsą. – „Bardzo dziękujemy też nauczycielom oraz pracownikom szkoły za zaangażowanie, a zwłaszcza Jolancie Fajczyk, Annie Dominiak, Natalii Kolan, Marzenie Michnowskiej, Marcie Wojtyniak, Wiesławie Prałat, Elżbiecie Żywickiej i Ireneuszowi Bartkowiakowi.”

(Sztab WOŚP Gostyń)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (2)

JaJa

4 1

Brawo 07:36, 25.01.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

refleksjarefleksja

1 0

dzieci zbierają na owsiaka a nie owsiak zbiera na dzieci 07:57, 01.02.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%