Zamknij
REKLAMA

Wolontariusze przeszkoleni. Cały czas trwa też zbiórka darów dla WOŚP

08:47, 22.01.2023 Sztab WOŚP Gostyń Aktualizacja: 09:29, 22.01.2023
Skomentuj Archiwum Sztab WOŚP w Gostyniu Archiwum Sztab WOŚP w Gostyniu

Sztab WOŚP w Gostyniu przeprowadził szkolenie dla wolontariuszy WOŚP. Jest ich stu dwudziestu z gmin Gostyń, Borek Wlkp., Pogorzela i Pępowo. Odbyło się ono w Zespole Szkół Zawodowych w Gostyniu. Odbyło się ono w ramach przygotowań do XXXI ogólnopolskiego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Trwa też zbiórka darów. 

Szkolenie prowadzili  szefowie gostyńskiego sztabu oraz przedstawiciel Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu aspirant sztabowy Jarosław Godniak, którzy m.in. omówili podstawowe zasady bezpieczeństwa i zachowania się kwestujących. Przedstawiono stan przygotowań do finału i rozdzielono kolejne zadania wolontariuszom.  Składano też puszki, do których będą kwestować wolontariusze.

Przyłącz się  i przekaż dary dla ratowania dzieciaków!

Podziel się czymś wyjątkowym, by ratować najmłodszych. Przekaż swój dar serca do Powiatowego Sztabu WOŚP w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu (ul. Wrocławska 8, tel. 65-572-75-28 od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 - 16.00) lub do sekretariatu Zespołu Szkół Zawodowych w Gostyniu lub przynieś go na finałowe granie do GOK "HUTNIK" w piątek (27.01.23) lub niedzielę (29.01.23). Otrzymasz specjalne podziękowanie.

Powiatowy Sztab WOŚP w Gostyniu zaprasza do wspólnego finałowego grania!

Warto też pamiętać, że w Gostyniu gramy dla dzieciaków po raz trzydziesty drugi! Bo pierwszą akcję dla Fundacji WOŚP zrobiliśmy już w roku powstania Fundacji WOŚP, a było to rok przed pierwszym ogólnopolskim finałem!

(Sztab WOŚP Gostyń)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%