Zamknij
REKLAMA

Wiadomo ile pieniędzy zebrała WOŚP w powiecie. Hitem okazało się serduszko...

09:24, 01.02.2021 | J.J
Skomentuj Foto: Gostyn24
REKLAMA

Późnym wieczorem zakończył się wczoraj 29 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. I choć liczenie pieniędzy wciąż trwa, to już wiadomo, że mieszkańcy naszego powiatu po raz kolejny stanęli na wysokości zadania. Za rekordową kwotę sprzedano gostyńskie złote serduszko, a pieniądze zebrane do tej pory świadczą, że mamy ogromne serca.

29 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy był inny niż wszystkie dotychczasowe i odbywał się w skrajnie trudnych warunkach pandemii, gdy większość naszego życia społecznego i towarzyskiego praktycznie zamarła. Z tego też względu tegoroczny finał przeniósł się w dużej mierze do internetu. Relację z tego wydarzenia transmitowaliśmy w Gostyn24 przez cały dzień.

Tymczasem gostyński Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już poinformował o wstępnych wynikach wczorajszego grania z głową, którego największym hitem okazała się licytacja złotego serduszka, jakie pan Włodzimierz Łuczak z Posadowa wylicytował za absolutnie rekordowa kwotę 24 tys. zł. Dlatego całej rodzinie Łuczaków należą się ogromne podziękowania za tak wspaniały gest, który w tych trudnych czasach daje nam wszystkim jeszcze większą wiarę w ludzi... ludzi pozytywnie nastawionych do życia i wspierania innych. O licytacji złotego serduszka WOŚP napiszemy osobny artykuł, do przeczytania którego już dziś zapraszamy.

Wiadomo też ile do tej pory udało się zebrać pieniędzy w powiecie gostyńskim. Gostyński sztab poinformował o tym na Facebooku. Kwota jak na wyjątkowe warunki jest niesamowita. Wstępnie w całym powiecie gostyńskim zebrano dotąd około 300 tys. zł. Wstępnie, bo liczenie wciąż trwa. W samym tylko Gostyniu mieszkańcy podarowali Orkiestrze Owsiaka ok. 210 tys. zł, w Poniecu ok. 42,5 tys. zł a w Piaskach ok. 20,2 tys. zł.

O tym co działo się podczas wczorajszego finału WOŚP w powiecie gostyńskim napiszemy w osobnych relacjach.

(J.J)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (7)

xyzxyz

5 14

W Gostyniu sukces. Szkoda tylko, że z tych pieniędzy niewiele ponad połowę trafi do szpitali. 11:11, 01.02.2021

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

lakilaki

5 7

Ale czego ci szkoda Ty nie dawaleś ok - twoja sprawa, ale reszta zrobiła to świadomie. Nie masz prawa zabierać głosu więc odpuśc sobie te tandetne teksty anonimowe. Jek chcesz blysnać zbierz 100 milionow i polowę zachowaj dla siebie. Wtedy porozmawiamy 11:21, 01.02.2021


ZenekZenek

0 0

Jesteś naprawdę biegły w matematyce skoro tak sumiennie obliczyłeś, że do szpitali wróci 50%. Udaj się do gostyńskiego szpitala, to zobaczysz taką ilość czerwonych serduszek, że zrozumiesz, że jednak kiepski z ciebie matematyk. Pora zacząć się uczyć, albo nie odzywać się *%#)!& 20:56, 14.02.2021


do xyzdo xyz

4 3

rzeczywiście, fajnie by było jakby ta cała suma od razu trafiła bezpośrednio do gostyńskiego szpitala 11:18, 01.02.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Pan?Pan?

2 1

Po co jak tam nie leczą. Niech Pan jedzie z zawałem do Pana nie przyjmą pozdrawiam 16:35, 01.02.2021


CzesławaCzesława

2 1

Brawo powiat gostyński! Brawo ofiarodawcy i wolontariusze! Super kwota! 20:01, 01.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%