Policjanci z gostyńskiego Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego eskortowali do szpitala rodzącą kobietę. O pomoc poprosił jej mąż, który obawiał się, że nie zdąży dotrzeć na jarocińską porodówkę o czasie.
Sytuacja miał miejsce dziś wczesnym rankiem.
- O godz. 6. do funkcjonariuszy, którzy patrolowali teren ul. Leszczyńskiej w Gostyniu podjechał 38elrni mieszkaniec Leszna i poinformował, że zaczęła akcja porodowa jego żony, a oni jadą do szpitala w Jarocinie. Mężczyzna obawiał się, że nie zdążą - mówi sierż. sztab. Marek Balczyński, zastępca oficera prasowego KPP w Gostyniu.
Policjanci skontaktowali się z dyżurnym i przekazali jak wygląda sytuacja.
- W uzgodnieniu z dyżurnym jednostki gostyńscy policjanci z użyciem sygnałów pojazdu uprzywilejowanego bezpiecznie eskortowali parę do szpitala w Jarocinie. - mówił zastępca rzecznika gostyńskiej komendy.
Na razie nie wiadomo czy maluszek już przyszedł na świat.
::addons{"type":"alert"}
Wyborcza21:35, 12.05.2022
A co z gostynska porodówką panie marcinkowski?
Ktoś22:31, 12.05.2022
Po co ją w ogóle otwierać? Lepiej jak jest zamknięta
Obywatel22:00, 12.05.2022
A gdzie nazwiska policjantów którzy pomogli??
xc07:57, 13.05.2022
a co już medal chcesz im dac . od tego są żeby pomagać i biorą pieniądze. żadna łaska. tez mi wyczyn,
Tri22:02, 12.05.2022
No i
Xx22:11, 12.05.2022
No i super
..05:03, 13.05.2022
Zal na jarocin go holowali jak leszno pod nosem mial... kasa z podatnikow idzie na kolejnych ...
Xx07:11, 13.05.2022
Dlaczego Jarocinska porodówka jest lepsza od Leszczyńskiej nie rozumiem
G07:39, 13.05.2022
Bo tam są zezniki
Aa07:12, 13.05.2022
Trzeba było zadzwonić po karetkę
Życie07:16, 13.05.2022
Dużo zdrówka dla maleństwa i mamy. Silna jesteś.
Bb07:26, 13.05.2022
Życzę dużo zdrówka dla maluszka i mamy
ASD07:58, 13.05.2022
ale wyczynnnn oo jeeezuuu.JECHALI NA SYGNALE O PANIE CO ZA BOHATERSTWO . JAAAA
Vv11:32, 13.05.2022
Nornalnie szok po karetkę dzwonić
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gostyn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz