Zamknij

Na wieczną służbę odszedł kierownik Ogniwa Patrolowo - Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu asp. szt. Robert Sobczak

11:17, 10.12.2021 . Aktualizacja: 11:45, 12.12.2021
Foto: envato, KPP Gostyń Foto: envato, KPP Gostyń

Na wieczną służbę odszedł kierownik Ogniwa Patrolowo - Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu. Asp. szt. Robert Sobczak przez 17 lat służby dał się poznać jako wspaniały kolega, doświadczony policjant, niosący pomoc innym ludziom. Rodzinie oraz najbliższym najszczersze kondolencje.

Smutna informacje przekazała dziś Komenda Powiatowa Policji w Gostyniu. Na wieczną służbę odszedł asp. szt. Robert Sobczak - kierownik Ogniwa Patrolowo - Interwencyjnego gostyńskiej komendy, który całe swoje życie był związany z tą jednostką. 

W marcu 2004 roku rozpoczął służbę w Ogniwie Patrolowo - Interwencyjnym. We wrześniu 2009 roku awansował na stanowisko dzielnicowego, a w maju 2017 roku dzięki zdobytemu doświadczeniu został starszym dzielnicowym. Jego doświadczenie, wzorową i otwartą postawę wobec innych zauważyli jego przełożeni, powierzając mu w 2020 roku obowiązki Kierownika Ogniwa Patrolowo - Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu. Przez te wszystkie lata służby asp. szt. Robert Sobczak nagradzany był przez przełożonych za bardzo dobre wyniki w służbie oraz wzorową postawę. Przede wszystkim zmarł jednak człowiek, który żył pełną piersią, realizował swoje pasje, każdego dnia swoim uśmiechem i żartami rozweselał innych - czytamy w informacji przekazanej przez jednostkę.

Rodzinie oraz najbliższym składamy najszczersze kondolencje.

[ALERT]1639131376660[/ALERT]

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%