Zamknij
REKLAMA

Na G24 powraca ważny dział, a kolejnego nie dasz rady przegapić. Zapraszamy!

13:34, 07.10.2021 | Redakcja
Skomentuj Foto: Canva/Fotomontaż Gostyn24
REKLAMA

Kto regularnie odwiedza Gostyn24, od razu zauważył zmiany. Chodzi o dwa działy, które pojawiły się dziś w serwisie. Jeden powraca po długiej przerwie, a drugiego nie da rady się przegapić. Mamy nadzieję, że będziecie z nich korzystać. 

Kiedy pandemia zamknęła wszystko, dział „Co, gdzie, kiedy?” stał się bezużyteczny. Wcześniej z informacji o tym co dzieje się w naszym powiecie korzystało bardzo wiele osób. Z chwilą, gdy imprezy znowu zaczęły być organizowane, otrzymaliśmy wiele zapytań od Czytelników, kiedy znów zostanie uruchomiony. Czekaliśmy dość długo, bo cały czas nie ma pewności czy lockdown się nie powtórzy. Póki co wierzymy, że jeśli nawet, to nie będzie tak uciążliwy jak jeszcze rok temu. Stąd decyzja o ponownym uruchomieniu działu.

Zakładka „Co, gdzie kiedy?” to nic innego, jak informator o koncertach, zabawach, imprezach, wystawach i innych społecznych projektach. Każdy kto organizuje wydarzenie, może tu zaprosić mieszkańców dodając DARMOWY wpis. Warto dodawać wydarzenia do działu „Co,gdzie,kiedy?” Ponieważ Gostyn24 odwiedza dziennie nawet 20 tys. Czytelników. To dział, będący bezpłatną platformą dla wszystkich niekomercyjnych przedsięwzięć.

Nowy dział "NIE PRZEGAP"
Oprócz ponownego uruchomienia działu „Co, gdzie, kiedy?” dodaliśmy dziś także zupełnie nowy dział, który również warto obserwować. Nazywa się „Nie przegap” i został umieszczony bardzo wysoko w strukturze naszych informacji. Jak sugeruje nazwa, w dziale pojawiać się będą  wiadomości, na które warto zwrócić uwagę.  Do tego został on wyróżniony wyrazistym kolorem, żeby zwracał na siebie uwagę. Każdy kto ma coś ważnego do przekazania może zadzwonić pod numer 531 828 244 i zarezerwować sobie miejsce i treść, której nie da rady przegapić.  Można też przekazywać informacje na adres: portal@gostyn24.pl , do czego serdecznie wszystkich  zachęcamy

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%