Zamknij
REKLAMA

Nie pozdrawiam Gościa z Górnej łysego opalony pysk jeździ po Gostyniu Bmw czarnym człowieku weź się za robotę a nie luzik. Kto zna to wie ze on nie pracuje...


komentarz (6)

kk

22 3

A kto zna ciebie to wie ze nie masz swojego życia, więc interesujesz się cudzym. 13:03, 22.11.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Żal mi takich pajacyŻal mi takich pajacy

6 5

Co komentują jego sprawa co robi .pierd ....... Się się........ 10:42, 23.11.2021


czarny czarny

12 5

a co cie interesuje moja praca jak będę chciał to będę pracował ale że nie chcę mi się to nie pracuję p,u,s,t,a l,a.la 13:34, 22.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

aasdfaasdf

1 5

A to jest tyn jeżdzi białym autem z górnej eh żal 18:04, 25.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Ja JJa J

3 2

I czego mu zazdrościsz???(bo coś cię boli widać 😂)...?! 19:08, 26.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

HamHam

2 2

Co za głu........ Piz....... Z ciebie żal ci dupę ściska że jedzie BMW zazdrościsz ku......... 18:11, 28.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA

Witam.szukam pracy na pół etatu w godz porannych może być sprzątanie opieka nad dziećmi lub starsza osoba lub w sklepie.

Spostrzeżenie. Mam 50 L i mam rentę 810 zł no i duże problemy z chodzeniem. To tyle o mnie a ma się ten mój opis tak do tego co pokazują w tv że jak pokazują emigrantów wracających do siebie to robi mi się przykro. Oni prawie wszyscy mają kurtki i resztę ciuchów markowych typu nike, puma, adidas. Mnie na tak markową kurtkę nigdy nie było stać nawet jak zarabiałem 2 tys na Mc. Po za tym przyjmując teoretycznie że nie jestem chory i mam 30 lat mniej to jedząc trawę i liścia z drzew w późnej jesieni czy wczesnej zimie wątpię abym wytrzymał np miesiąc czasu śpiąc pod gołym niebem. Przy okazji zauważyłem że te rzeczy które noszą migranci nie są prawie wcale zniszczone a sami migranci są zawsze czyści i nie wyglądają na zaniedbanych. Słuchając, że spędzili już po kilka Mc a min 1 Mc nie wyobrażam sobie tak dobrego stanu zdrowia jak zostali pokazani w tv. Dodam, że to nie jest tak, że ktoś odpisze że jak miałeś te 2 k to mogłeś sobie kupić te ciuchy. Zawsze w gostyniu miałem tak nie fajną pracę że starczało albo na życie, i opłaty albo nie jeść i kupić sobie buty nike. I nie pisz że trzeba było się uczyć bo po politologi i tak nikt nie chciał mnie zatrudnić, bo kuzynka, kuzyn ważniejsi po liceum.

Witam. Czy jeździ ktoś może do firmy Netbox przez Krobie??? Proszę o info.

Czy w Gostyniu organizowane jest w niedzielę spotkanie pod hasłem #AniJednejWięcej celem którego upamiętnienie 30-letniej ciężarnej Pani Izabeli, która zmarła w szpitalu w Pszczynie? Ktoś? Coś?

Fryzjer mobilny Gostyń ktoś cos wie?