Zamknij
REKLAMA

Spostrzeżenie. Mam 50 L i mam rentę 810 zł no i duże problemy z chodzeniem. To tyle o mnie a ma się ten mój opis tak do tego co pokazują w tv że jak pokazują emigrantów wracających do siebie to robi mi się przykro. Oni prawie wszyscy mają kurtki i resztę ciuchów markowych typu nike, puma, adidas. Mnie na tak markową kurtkę nigdy nie było stać nawet jak zarabiałem 2 tys na Mc. Po za tym przyjmując teoretycznie że nie jestem chory i mam 30 lat mniej to jedząc trawę i liścia z drzew w późnej jesieni czy wczesnej zimie wątpię abym wytrzymał np miesiąc czasu śpiąc pod gołym niebem. Przy okazji zauważyłem że te rzeczy które noszą migranci nie są prawie wcale zniszczone a sami migranci są zawsze czyści i nie wyglądają na zaniedbanych. Słuchając, że spędzili już po kilka Mc a min 1 Mc nie wyobrażam sobie tak dobrego stanu zdrowia jak zostali pokazani w tv. Dodam, że to nie jest tak, że ktoś odpisze że jak miałeś te 2 k to mogłeś sobie kupić te ciuchy. Zawsze w gostyniu miałem tak nie fajną pracę że starczało albo na życie, i opłaty albo nie jeść i kupić sobie buty nike. I nie pisz że trzeba było się uczyć bo po politologi i tak nikt nie chciał mnie zatrudnić, bo kuzynka, kuzyn ważniejsi po liceum.


komentarz (5)

XX

8 21

Tak żeście głosowali tak teraz macie... 15:44, 20.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

obywatelobywatel

32 1

Dobrze, że ktoś umiał trafnie przedstawić swoje spostrzeżenia 15:55, 20.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

JJ

3 3

Zawsze możesz wyłączyć telewizor i bulu dopy nie będzie, może priorytety zyciowe dla ciebie to kurtka adika. Jak jesteś tak ciekaw jak zyje się migrantowi to jedz do Iraku i zobacz jak zyja Kurdowie, więź mi nie chciał byś już tej kurtki 07:15, 23.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

kazikkazik

0 7

cóż trzeba było się uczyć panie, to by się zarabiało więcej a i renta byłaby teraz wyższa 13:35, 25.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

idź do lumpaidź do lumpa

1 1

idź do lumpeksu tam nike i adidas za 15 zł wychaczysz.tylko trze ba pochodzić i złowisz perełki 18:03, 28.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA

Witam.szukam pracy na pół etatu w godz porannych może być sprzątanie opieka nad dziećmi lub starsza osoba lub w sklepie.

Nie pozdrawiam Gościa z Górnej łysego opalony pysk jeździ po Gostyniu Bmw czarnym człowieku weź się za robotę a nie luzik. Kto zna to wie ze on nie pracuje...

Witam. Czy jeździ ktoś może do firmy Netbox przez Krobie??? Proszę o info.

Czy w Gostyniu organizowane jest w niedzielę spotkanie pod hasłem #AniJednejWięcej celem którego upamiętnienie 30-letniej ciężarnej Pani Izabeli, która zmarła w szpitalu w Pszczynie? Ktoś? Coś?

Fryzjer mobilny Gostyń ktoś cos wie?