Zamknij
REKLAMA

Czy nowe technologie wprowadzane w nasze codzienne życie idą w pozytywnym, czy negatywnym kierunku naszej przyszłości? Nudne? Dziś tak, a jutro?


komentarz (4)

HaloHalo

9 1

Świat doskonały.
Nikt już nie pracuje bo wszystko robią roboty. Nie musisz pracować aby mieć wszystko za darmo. Roboty eksploatują zasoby naturalne ziemi i z tego wytwarzają wszystkie potrzebne rzeczy dla człowieka. Nie musisz iść do sklepu bo to co chcesz dostarczy Ci robót. Nie musisz iść nigdzie bo tam gdzie chcesz się dostać albo cię dowiozą albo jak wejdziesz na chodnik to on cię tam dostarczy. Wysiłek fizyczny jest tylko dla tych co tego chcą. Np sex w głównej mierze uprawia się z robotami tak idealnie dopasowanymi jak tylko każdy z nas może o tym pomarzyć. Jeżeli chcesz kobietę to będzie kobieta jeżeli facet to będzie facet a jeżeli kozę to i robót koza. Ludzie tym samym przestają być w związkach a co za tym idzie nie ma przyrostu naturalnego,bo i takiego być nie musi. Same roboty, maszyny i inne urządzenia naprawiają też roboty. Społeczeństwo się starzeje i brak młodych ludzi. Za ok 350 lat umierają ostatni ludzie a nowego pokolenia już nie ma. Po ok kolejnych 50 latach staje cała światowa produkcja i stają maszyny. Pewna część maszyn buduję prom kosmiczny i wyrusza w nieznane, wynikający krok sztucznej inteligencji aby prztrwac. Po ok 10 tys lat na planecie ziemia nie zostaje śladu po jakiejkolwiek cywilizacji. Przyroda rządzi. 07:20, 12.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Bed romBed rom

7 2

W złym. Wszczepią implant do mózgu i będą sterować jak zabawką. Powodzenia 09:46, 13.05.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

onon

0 2

do jakiego mozgu? przeciez ty go nie masz! 18:37, 25.05.2021


onixonix

8 0

Oby nie w tym kierunku co w bajce "Walle"!!! 23:09, 14.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Do trzech chłopaków którzy w czwartek o godz 20 na ulicy Zybera zabrali piłkę z podworka!! Jeżeli cos jest nie Twoje nie dotykaj!! Kamera bardzo pieknie was ujęła!! Albo pilka wroci na swoje miejsce albo inaczej to załatwimy!!!

Szukam kontaktu z kamratami.

To dla typka. który zjeżdżał rowerem z dzieckiem z górki z ulicy Górnej dlaczego wyrzuciłeś puszkę na trawę. Taki przykład pokazujesz dziecku ze tak się robi. Współczuje temu dziecku ze patrzy na takie coś. Lepiej wróć i podnieś tą puszkę!!!!

Gościu, który jeździ BMW po Górnej ciekawe skąd to ma żal. Każdy już wie kim on jest heheh. Ludzie ciężko pracują a tyn se jeździ eh żal.

Gdzie w Gostyniu lub okolicy znajdę pracę na wakacje? Oprócz Mann Hummel...