Zamknij
REKLAMA

Poszukuję korków z fizyki rozszerzonej (poziom 2 klasy technikum).


komentarz (1)

Uczeń Uczeń

0 0

W.M. z LO w Gostyniu 09:54, 03.12.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Jesteście żałosne dziewczyny tutaj pod każdym postem dyskusja o jednym o jakimś Pablo tak go mocno kochacie? Jesli tak to dajcie mi wiadomo czesc ciala i dobra a nie się podniecacie wciagle tutaj nim, niewiem kto to ale ma chłopak powodzenie...pisalem tutaj wcześniej kilka postów na serio żeby poznać jakąś dziewczynę ale widze ze niema sensu skoro i tak odrazu jest tylko zarzut ze jestem jakiś Pablo, no comment

Co tam dziewczyny jesteście chetne na jakąś randkę czy coś w tym stylu kiedyś z fajnym chłopakiem? Mam 25 lat choć wgl nie wyglądam na tyle, ponoc przystojny bez nałogów bez zlych zamiarów pracujący i marzacy o wielkiej miłości ☺ dajcie namiar jakikolwiek a się odezwę.

Pozdrawiam policjantów co wczoraj o 22 na poznańskiej w Gostyniu łamali sobie przepisy .zawracanie na podwójnej ciągłej jazda w mieście pow 60 używanie sygnałów dla jaj :)

Cześć. Może to zabrzmi dziwnie ale szukam koleżanki - przyjaciółki, nie zależy mi na żadnych seks spotkaniach, kochance itp. Chce poznać kobietę z którą będę mógł porozmawiać o wszystkim i o niczym, a czas pokaże. Ja 32 lata, stabilny życiowo, pracujący bez nałogów. Jeśli któraś z czytających to kobiet czuje się samotna, brakuję ci towarzysza do rozmów napisz. vector5891@gmail.com, lub zostaw namiar na siebie - odezwę się PS. nie jestem żaden Pablo czy ktokolwiek.

Witam. Dziewczyna nie całe 30lat na stacji paliw Markowski na Starogostynskiej co dzisiaj pracuje jak się nazywa ktoś coś wie? Pozdrawiam

© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone