Zamknij
REKLAMA

Do trzech chłopaków którzy w czwartek o godz 20 na ulicy Zybera zabrali piłkę z podworka!! Jeżeli cos jest nie Twoje nie dotykaj!! Kamera bardzo pieknie was ujęła!! Albo pilka wroci na swoje miejsce albo inaczej to załatwimy!!!

Szukam kontaktu z kamratami.

To dla typka. który zjeżdżał rowerem z dzieckiem z górki z ulicy Górnej dlaczego wyrzuciłeś puszkę na trawę. Taki przykład pokazujesz dziecku ze tak się robi. Współczuje temu dziecku ze patrzy na takie coś. Lepiej wróć i podnieś tą puszkę!!!!

Gościu, który jeździ BMW po Górnej ciekawe skąd to ma żal. Każdy już wie kim on jest heheh. Ludzie ciężko pracują a tyn se jeździ eh żal.

Gdzie w Gostyniu lub okolicy znajdę pracę na wakacje? Oprócz Mann Hummel...

Pozdrawiam blondynkę z czarnego cactusa

Pozdrawiam piękną dziewczynę która pracuje w lodziarni WILLISH na gostyńskim Rynku i w sobotę mnie obsługiwala. Jesteś urocza i masz piękny uśmiech jeśli chcesz możemy umówić się na kawę zostaw tylko po sobie jakiś ślad a napewno się odezwę.

serdecznie pozdrawiam panią króra sprzedaje znicze przy cmentarzu w sklepiku:)

Pozdrawiam bardzo gorąco panią doktor Agnieszkę Konarkowską. Bardzo wielkie dzięki za udzieloną pomoc i opiekę. Zawsze będę panią dobrze wspominać i polecać innym potrzebującym pomocy.

Trzydziestoletni kawaler pozna zamożną pannę.