Zamknij
REKLAMA

pozdrawiam panią która pytała o nazwisko w jednym z bloków na 700 lecia, bardzo fajna pani:)

Poznam dziewczynę w wieku 21-27 lat do stałego związku. Ja jestem sympatycznym 26 latkiem i liczę na konstruktywne odpowiedzi bez hejtu, mój e-mail:damianho15@gmail.com, proszę pisać, pozdrawiam.

Priviet! :) Poznam miłą rosjankę/ukrainkę/białorusinkę w celu nauki języka rosyjskiego, spędzenia miło czasu czy wypicia pysznej kawy :) Czy w Gostyniu znajdę taką osobę? Pozdrawiam Natalia (proszę o kontakt na email bosotancze@gmail.com) Priviet! :) Я встречусь с симпатичной русской / украинской / белорусской женщиной, чтобы выучить русский язык, приятно провести время или выпить вкусный кофе :) Найду ли я такого человека в Гостыни? С уважением, Наталья (свяжитесь со мной по электронной почте bosotancze@gmail.com)

Kto przerobi rolety zewnętrzne z ręcznych na elektryczne?

Szukam kobiety, która była na basenie w sobotę 12.09 w ok godz 17. Brunetka, czarny strój- pływałaś z makaronem, byłaś z inną kobietą z dwójką dzieci.

Może mi.ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tymi maseczkami? Byłem na izbie w Gostyniu, piguły bez masek, lekarki bez masek, łażą wśród tych co przyszli z dworu...dodam ze do nakazu nie stosowala sie starsza kadra...To jak to w końcu jest?

P.K przelizala się z J.W 05.09.2020 w lasku na pozegowie pozdrawiam informatora level hard

Pozdrawiam uprzejmego traktorzystę z Goli który mnie dzisiaj przepuścił koło Dino Jeździsz niebieskim traktorem z turem Pozdrawiam

Witam ,gdzie mogłabym wydrukować dzisiaj w kolorze kilka kartek ???

Pozdrawiam panie które mi mrugaly awaryjnymi na wrocławskiej i zjechały na stację