Zamknij

Nie pozdrawiam goscia z białego busa do roboty chłopcze a nie łażenie i zabawa żal . Ale cóż rodzice dają ;)))


komentarze (3)

mykkmykk

0 5

To tyn łysy opalony pysk jezdzi po gostyniu i sie bawi zyciem do roboty chłopcze a nie zabawa...

19:00, 01.02.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

DebilDebil

7 2

To jakaś farsa. Ktoś się totalnie nudzi.
Doradzę ci coś co uspokoi twoją zazdrość. Masz już ponad 30 tkę. Teraz są modne te związki świni z knurem. Weź poderwi jakaś bogatą laskę, albo bogatego chłopa i się z nim ożeń. Wtedy ty też będziesz sobie tak żył jak on. I nie będziesz musiał w pracy rąk smarem brudzić.

08:18, 02.02.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Sam się Sam się

2 1

Weź do pracy. Szlachta gostyńska tak sobie żyje. Jak mnie stać to i krową mleko mogę wlewać. I nic ci do tego. Nie muszę pracować w Niemczech za to co rzuci mi Helmut.

19:25, 02.02.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gostyn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

Czy ktoś w Gostyniu okolicy naprawia mikrocary oprócz firmy Daszki???

Pozdrawiam kierowcę błękitnego Passacika dzięki że mnie ominąłeś przy mleczarni. Brawo za refleks bo ja miałem lód pod kołami na samym końcu ulicy.

gdzie śpią drogowcy do 8, 9 rano?

Sprzedam dom w Krobii przy ul. Poznańskiej. 200m2.Ekogroszek. Klima.Garaże. 515616162

Witam serdecznie czy ma ktoś pożyczyć przyczepkę samochodową o długości 2,30m na weekend ?Pozdrawiam