Zamknij
REKLAMA

Wspieramy lokalne gastro! Najlepsze punkty z jedzeniem na wynos w jednym miejscu

12:18, 11.11.2020 | Autopromocja

Gastronomia to jedna z tych gałęzi gospodarki, która najbardziej odczuwa skutki pandemii. Właściciele barów, kawiarni czy restauracji, ze względu na obostrzenia ponoszą ogromne straty, nie mogąc obsługiwać gości we własnych lokalach. Sprzedaż na wynos stała się ich jedynym źródłem dochodu, a to z pewnością nie jest łatwy kawałek chleba. Dlatego Gostyn24 wyszedł z inicjatywą wsparcia dla lokalnego „gastro” promując najlepsze punkty gastronomiczne w powiecie gostyńskim.

Od teraz wszystkie najlepsze miejscówki z jedzeniem na wynos znajdziecie na Gostyn24. Nie musicie już szukać przez Facebooka czy Google - wystarczy kliknąć w baner TOP „Wspieramy lokalne gastro” a otrzymacie przekierowania do najlepszych punktów gastronomicznych w powiecie gostyńskim.

Do Waszej dyspozycji są restauracje, stołówki, bary, pizzerie, punkty z kebabem, z kurczakami, obiadami domowymi, w których cały czas możecie zamawiać na wynos lub z dowozem do domu. W sumie aż osiemnaście miejsc gotowych spełnić Wasze kulinarne życzenia.

Bogata oferta sprawi, że o każdej porze znajdziecie tu niemal wszystko na co macie lub będziecie mieli ochotę. Zachęcamy więc wszystkich do zamawiania jedzenia na wynos, a tym samym wspierania lokalnej gastronomii.

Dziękujemy za każde udostępnienie tej informacji na Waszych tablicach facebookowych. Wspieranie lokalnych firm w czasie pandemii to oznaka patriotyzmu i solidarności, z której jako Polacy tak bardzo jesteśmy dumni.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA