Zamknij
REKLAMA

Zabieg Scizer – krok w stronę idealnego ciała

14:22, 16.10.2020 | Materiał partnera
Skomentuj

Od zawsze marzyłaś o figurze doskonałej, ale stosowane przez Ciebie dieta i ćwiczenia nie pomagają Ci osiągnąć celu? Zabiegi medycyny estetycznej kojarzą Ci się z inwazyjną i bolesną procedura? Teraz to wszystko może się zmienić dzięki procedurze Scizer.

Na czym polega i jakie efekty możesz dzięki niemu osiągnąć! Zapytaliśmy o to ekspertów z Bieńkowscy Clinic.

Na czym polega zabieg Scizer?

Szukasz metody na bezinwazyjne wyszczuplenie i wymodelowanie sylwetki? Zabieg Scizer oparty jest na wykorzystaniu technologii HIFU, czyli high-intensity focused ultrasound, co oznacza skupioną wiązkę fal dźwiękowych o dużym zasięgu. Za pomocą specjalnej głowicy przesuwanej po ciele pacjenta rozbijają one komórki tłuszczowe bez naruszania ciągłości naskórka. Zabieg jest wyjątkowo bezpieczny, a jednocześnie bezbolesny, pacjent może odczuwać jedynie ciepło w miejscu zabiegowym.

Zabieg Scizer pozwala na zastosowanie 2 specjalnych głowic, spośród których jedna emituje ultradźwięki docierając na głębokość 9 mm, a druga aż 13 mm,  co zapewnia jeszcze większą precyzję i skuteczność procedury – wyjaśniają specjaliści z Kliniki Bieńkowscy. Co więcej, za sprawą intensywnie działających ultradźwięków, pozwala on też napiąć skórę dzięki stymulowaniu produkcji kolagenu, dlatego wyszczuplanie nie pozostawia po sobie problemu spadku jędrności skóry.

Cała procedura najczęściej trwa od 20 do 60 minut i nie wymaga rekonwalescencji. Pacjent zazwyczaj może powrócić do domu jeszcze tego samego dnia. Nie są konieczne również żadne szczególne przygotowania do wykonania zabiegu.

Wskazania do zabiegu Scizer

Zabieg Scizer HIFU doskonale sprawdza się przede wszystkim u pacjentów, których skóra utraciła jędrność, zarówno w wyniku procesów starzenia, jak i intensywnego odchudzania bądź ciąży. Pozwala również usunąć tkankę tłuszczową z miejsc, w których jest on szczególnie uporczywy, niewskazane jest natomiast przeprowadzenie go u osób otyłych bądź z dużą nadwagą (BMI powyżej 30). Scizer to także doskonały sposób na pozbycie się cellulitu, nawet tego wyjątkowo uporczywego.

Zalety Scizer – dlaczego warto się na niego zdecydować?

Istnieje wiele zabiegów pozwalających pozbyć się wymienionych w powyższym akapicie problemów. Jednak to właśnie Scizer cieszy się ogromnym zainteresowaniem oraz rosnącą popularnością. Przyczyn jest kilka, w tym między innymi:

- bezinwazyjność i wysokie bezpieczeństwo zabiegów – podczas wykonywania procedury nie dochodzi do naruszenia ciągłości tkanki. Precyzyjna fala ultradźwiękowa niszczy jedynie komórki tłuszczowe, pozostawiając skórę i wszelkie okoliczne tkanki całkowicie nienaruszone;
- brak okresu rekonwalescencji – pacjent może wrócić do swojego zwykłego trybu życia właściwie natychmiast po wykonaniu procedury;
- bezbolesność – jedyną niedogodnością mogłoby być nadmierne ciepło, które jednak neutralizowane jest dzięki funkcji chłodzenia w głowicach urządzenia Scizer;
- trwałe efekty – Scizer trwale niszczy komórki tłuszczowe, dzięki czemu ciało zostaje wymodelowane, a cellulit usunięty na długi czas;
- brak ograniczeń co do momentu przeprowadzenia zabiegu  – możesz wykonywać go przez cały rok, w tym również latem.

Warto zwrócić też uwagę na kompleksowe efekty Scizer. Jednoczesne napięcie skóry oraz pozbycie się nadmiar tkanki tłuszczowej przyciąga wiele klientek – dodaje ekspert Bieńkowscy Clinic.

Przeciwwskazania do wykonania Scizer

Jak wszystkie zabiegi wyszczuplające, ujędrniające i zwalczające cellulit, również bezinwazyjny Scizer ma swoją własną listę przeciwwskazań do jego wykonania. Należeć do nich będą:

- ciąża i okres laktacji;
- nowotwory;
- stany zapalne skóry w miejscu zabiegowym;
- metalowe implanty i rozruszniki serca;
- niektóre choroby autoimmunologiczne;
- epilepsja;
- mechaniczne uszkodzenia skóry na obszarze zabiegowym;
- schorzenia układu sercowo-naczyniowego.

Pragniesz, by Twoje ciało odzyskało nieskazitelny wygląd? Umów się na wizytę i spełnij swoje marzenia!

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA