Zamknij
REKLAMA

Materace multipocket

13:13, 24.07.2020 | Artykuł sponsorowany
Skomentuj

Materace dostępne na kaszmirowysen.pl są trwałe i wykonane z materiałów najwyższej jakości. Podstawą każdego materaca jest jego wnętrze, które może być wykonane z pianki, sprężyn bonellowych lub sprężyn kieszeniowych. Sklep kaszmirowysen.pl oferuje Państwu najmocniejsze na rynku i najtrwalsze wkłady pocketowe. Czym się charakteryzują i jakie posiadają właściwości.

Wkłady kieszeniowe

Materace kieszeniowe zbudowane są ze sprężyn w kształcie walca w ilości 262 szt/m2. Sprężyny mają 12 cm wysokości i umieszczone są w specjalnych, materiałowych kieszonkach zszytych ze sobą jednym bokiem. Są bardzo wygodne i posiadają wiele elastycznych punktów podparcia. Uginają się tylko w miejscu nacisku, na które działa siła. Jest to szczególnie istotne w przypadku materaca 180x200 cm dla par. Zmiana pozycji, wiercenie w nocy, obracanie się z boku na bok nie wybudzają naszego partnera ponieważ wszystkie ruchy są amortyzowane przez uciskane sprężyny. Wyraźnie zwiększa to komfort snu i poprawia relacje z drugą osobą.

Wkłady kieszeniowe dzielą się na wersję standardową opisaną powyżej, wersję lux, mini oraz multipocket. Wersja lux charakteryzuje się zwiększoną o 5 cm wysokością sprężyn i lekko zmniejszoną twardością. W wersji mini sprężyny zostały skrócone o 6 cm. Dzięki temu osoby, które do tej pory nie mogły pozwolić sobie na zakup materaca pocketowego w końcu dostały taką możliwość. Istnieje jeszcze jedna wersja wkładu. Produkty ją posiadające nazywamy materace multipocket. Zobacz najbardziej komfortowe materace multipocket na https://www.kaszmirowysen.pl/materace-multipocket

Materace multipocket

Wersja multipocketowa posiada zwiększoną liczbę sprężyn wynoszącą aż 510 szt/m2. Z tego względu materac 180x200 cm ma stabilniejszą konstrukcję, jest twardszy, mocniejszy i cięższy. Dedykujemy go parom, u których różnica wagi jest spora lub ważą dużo ze względu na zwiększoną ilość punktów podparcia.

Zwiększona liczba sprężyn wpływa korzystnie również na żywotność materaca. Będzie temu służyła również regularna zmiana strony materaca i obracanie go nogi-głowa.

Materace multipocket to najwyższa półka materacy. Wysoka jakość, najlepsze materiały i doświadczenie. Służymy poradą konsultantów. Dane kontaktowe dostępne są na stronie kaszmirowysen.pl

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA