Zamknij
REKLAMA

Damskie portfele - charakterystyka najpopularniejszych rodzajów

09:48, 09.08.2019 | Artykuł sponsorowany
Skomentuj

Potrzebujesz nowego portfela, ale nie wiesz jak zabrać się za selekcję produktów, skoro na rynku występuje tak wiele rozmaitych typów tradycyjnych kobiecych portmonetek? Przeczytaj nasz artykuł poświęcony klasyfikacji damskich portfeli. Poniżej przedstawiamy kilka najpopularniejszych modeli zróżnicowanych pod kątem sposobu zapinania.

Z zamkiem

Jednym z popularnych typów portmonetek jest klasyczna sakiewka zasuwana na zamek błyskawiczny. To klasyczne rozwiązanie, które zarazem jest najbezpieczniejszym i najpewniejszym wariantem portfela -  dzięki zapinaniu na suwak nie ma mowy o tym, że chociażby przypadkiem zawartość kieszonek wysunie się. Portfele w tym wydaniu są o wiele bardziej funkcjonalne niż te pozbawione zamka. Ponadto jest to standardowy wzór, więc nie jest trudno znaleźć rozliczne kolory, fasony, czy gabaryty portmonetek z zamkiem. Wystarczy rzucić okiem na rozległą gamę tego rodzaju produktów w ofercie sklepu Jan Polbis – każda z pań znajdzie dla siebie coś optymalnego.

Na zatrzask

Gwarancję niewypadania drobnych monet czy dokumentów znajdujących się w wewnętrznych kieszonkach zapewniają także modele na zatrzask. To doskonała alternatywa wobec wyżej wyszczególnionych portfeli na zamek, którą powinny wziąć pod uwagę między innymi panie preferujące noszenie długich paznokci, bowiem w ich przypadku kilkunastorazowe korzystanie z suwaka błyskawicznego może być zwyczajnie niekomfortowe. Z zatrzaskiem jest łatwiej, sprawniej i szybciej. Z portfela na zatrzask korzysta się w ułamek sekundy, bez szperania w poszukiwaniu zamka. Co więcej warianty na zapinkę są z reguły dużo większe niż te na zamek. Przeważnie są to portmonetki składane na kilka części, więc jest sporo miejsca na karty bankomatowe, czy banknoty, a nawet drobiazgi osobiste typu klucze, zdjęcia najbliższych czy dowód rejestracyjny.

Na bigiel

Jeszcze innym modelem damskiego portfela okazują się warianty na bigiel, jakie ostatnimi czasy wydają się być coraz powszechniej dostępne w sklepach. Są one bardzo lubiane przez panie, ponieważ prezentują się efektownie, a przy tym są oryginalne, więc poza tym, że pełnią funkcje praktyczne, dodatkowo stanowią akcesoria wizualne, dekoracyjne, a nawet swego rodzaju dodatek do codziennego outfitu. Dzięki metalowemu elementowi umieszczonemu zazwyczaj na górze portfela, nie ma obaw o wysunięcie się czegokolwiek znajdującego się w środku portmonetki. Swobodnie tego typu portfel możemy wrzucić na dno torebki czy walizki, nie przejmując się, że dokumenty czy pieniądze wypadną na zewnątrz. Modele na bigiel bardzo często pełnią też funkcję mini-torebki, którą można wziąć w dłoń i stylowo wyjść z nią na kawę czy po zakupy. Szeroki wachlarz portfeli w tym wydaniu proponuje wspomniana już wyżej marka JanPolbis.

 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone