Zamknij
REKLAMA

Poleasingowe Audi - dlaczego warto się na nie zdecydować?

10.03, 18.11.2022 . Aktualizacja: 10.06, 18.11.2022
Skomentuj Foto; Zleceniodawca

Decydując się na zakup nowego samochodu, na jaki najlepiej się zdecydować? Czy samochody poleasingowe to dobry wybór? Na co warto zwrócić uwagę, wybierając samochód poleasingowy?

Rodzaje samochodów poleasingowych

Kupując samochód poleasingowy, możemy zdecydować się na wiele możliwości. Oferta samochodów leasingowych jest bardzo szeroka. Wyróżniamy natomiast ich trzy rodzaje:

Samochody wykupione przez leasingobiorcę od leasingodawcy

Jest to sytuacja, w której leasingobiorca wykupuje pojazd od leasingodawcy. W takiej sytuacji nie możemy wziąć samochodu w leasing, ponieważ kupujemy go bezpośrednio od osoby prywatnej, która zupełnie spłaciła samochód

Samochody z windykacji

Windykacja, czyli sytuacja, w której samochód zostaje odebrany leasingobiorcy z powodu zaległych płatności rat leasingu. W takich sytuacjach samochody wracają do leasingodawcy, co oznacza, że możemy wziąć je w leasing.

Samochody zwrócone do leasingodawcy

Oznacza to, że leasingobiorca zwraca samochód nieopłacony do leasingodawcy. W takich przypadkach mamy bezpośrednio kontakt z firmą leasingową, w tym przypadku również istnieje możliwość, aby wziąć samochód w leasing.

Dlaczego samochody używane oraz poleasingowe to doskonałe rozwiązanie?

Używane samochody poleasingowe to świetny wybór w przypadku kiedy nie posiadasz wystarczającej ilości gotówki na samochód dla siebie lub dla firmy. Takie rozwiązanie jest dla Ciebie o wiele korzystniejsze niż branie kredytu z rosnącymi często odsetkami.

Samochody dla firmy a do użytku prywatnego

Czym różni się zakup samochodu firmowego od auta dla użytku prywatnego? W jakim przypadku poleasingowe auto okaże się doskonałym wyborem? W przypadku samochodu dla firmy najlepiej zdecydować się na auto poleasingowe z tak zwanej windykacji, ponieważ jest to najczęściej jedna z korzystniejszych dla ciebie ofert.

Przy zakupie samochodu używanego poleasingowego dla firmy należy szczególnie pamiętać o gwarancji dla pojazdu, zwrócić uwagę na to, jak wysoki przebieg ma auto, czy pojazd w trakcie leasingowania przez poprzedniego leasingobiorcę był poddawany systematycznym przeglądom w ASO oraz, czy wszelkie ewentualne naprawy były wykonywane w autoryzowanych serwisach i warsztatach.

W momencie, kiedy decydujemy się na zakup samochodu do użytku prywatnego, możemy zdecydować się na zakup samochodu poleasingowego od właściciela, który całkowicie wykupił pojazd od firmy leasingowej. W takim przypadku również warto zwrócić uwagę na wszystkie kwestie techniczne, jednak wtedy możemy je dopasować do swoich predyspozycji oraz do tego, w jaki sposób będziemy wykorzystywać pojazd.

Poleasingowe Audi

Dlaczego warto się na nie zdecydować? Na jakie modele zwrócić uwagę? Czy używane Audi poleasingowe to dobry zakup?

Na stronie zajmującej się przygotowaniem oferty oraz sprzedażą samochodów poleasingowych możesz zapoznać się dokładnie z ofertą samochodu, możesz wybrać pojazd dostosowany do Twoich potrzeb oraz pozyskać informacje na temat ceny, kwoty całkowitej oraz raty miesięcznej za pojazd.

Jeśli szukasz używanego, poleasingowego Audi, możesz zapoznać się z ofertą na stronie https://poleasingowe.alphabet.pl/uzywane/audi , znajdziesz tam pojazdy w świetnym stanie technicznym. Na stronie możesz poznać wszystkie informacje, na które zawsze zwracamy uwagę, decydując się na zakup samochodu takie jak rok produkcji, pojemność, jaką posiada silnik, w ofercie znajdziesz także informacje na temat tego, czy pojazd jest uszkodzony lub, czy miał już wcześniej innego właściciela.

Podstawowe czynniki, najważniejsze przy zakupie samochodu poleasingowego

Przy zakupie samochodu poleasingowego należy zwrócić uwagę na wiele kwestii. Jak dobrze wiemy auto poleasingowe, nie jest zupełnie nowe, ponieważ oddane z powrotem do firmy leasingowej było już wcześniej używane przez poprzedniego właściciela.

Na samochody poleasingowe najczęściej decydujemy się głównie ze względu na to, że auta wracające do firmy leasingowej często są sprzedawane po prostu taniej od podstawowej ceny rynkowej. Oprócz tego, że cena jest bardziej atrakcyjna, mamy również możliwość ponownego wzięcia samochodu w leasing.

Materiał partnera

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%