Zamknij
REKLAMA

Jak zautomatyzować transport dzięki fireTMS?

11.21, 07.09.2022 materiał partnera

Zastanawiasz się, jak zwiększyć jakość swoich usług spedycyjnych i zdecydowanie ułatwić sobie pracę? Skorzystaj z programu dla firm transportowych FireTMS, który pozwoli Ci na zautomatyzowanie organizowanego przez Ciebie transportu. Jak to zrobić i jakie zalety oferuje to oprogramowania? Wszystkiego dowiesz się z dalszej lektury tego artykułu. Zapraszamy!

Krok pierwszy - załóż konto w programie fireTMS

Pierwszym krokiem do automatyzacji organizowanego przez Ciebie transportu będzie zarejestrowanie się na platformie. Program dla firm transportowych fireTMS znajdziesz pod tym linkiem. Kliknij go, by przenieść się na stronę systemu i testować go przez 14 dni bez żadnych opłat. Dwa tygodnie to wystarczająca ilość czasu do tego, by poznać tajniki oprogramowania fireTMS i poczuć różnicę polegającą na optymalizacji całego procesu organizacji transportu przy jego pomocy. Co zyskasz poprzez program do zleceń transportowych fireTMS? Czytaj dalej!

Zaplanuj przewóz ładunku z fireTMS

Przede wszystkim, fireTMS pozwala spedytorom na kompletne zaplanowanie każdego transportu. W jego ramach dostępny jest harmonogram pojazdów i kierowców (w formie graficznej). Umożliwia on także obliczenie rentowności trasy, dzięki czemu już na początkowym etapie organizowania przewozu można odrzucić mniej opłacalne opcje. Program oferuje też szereg narzędzi, dzięki którym dostępna flota będzie wykorzystana w optymalny sposób. Aby nie tracić czasu na kontakt z firmami, które nie wykazały się profesjonalizmem w przeszłości, można umieścić je na “czarnej liście” zablokowanych kontrahentów


Zarządzaj zleceniami z fireTMS

Program dla firm transportowych fireTMS umożliwia skuteczne zarządzanie zleceniami. Jest zintegrowany z GPS, dzięki czemu można monitorować transport i etapy realizacji zlecenia. W razie jakichkolwiek problemów możliwy jest kontakt z kierowcą. Umożliwiają to aplikacje mobilne kompatybilne z programem, dostępne w sklepie Google Play i App Store.. fireTMS Dispo powstała z myślą o spedytorach, natomiast fireTMS Driver z myślą o kierowcach. Wystarczy kilka chwil, by wykonać połączenie do kierowcy i pomóc mu w znalezieniu optymalnego rozwiązania.

fireTMS umożliwia także automatyczne tworzenie faktur oraz integrację z programami, na których pracują księgowi. Inne ciekawe funkcje oprogramowania, o których warto wspomnieć, to automatyczna windykacja czy automatyczne generowanie raportów  kosztów floty. Program pozwala na generowanie oszczędności na większą skalę.

Oszczędzaj czas z fireTMS

Program do zleceń transportowych fireTMS umożliwia szybkie wyszukiwanie danych i przygotowywanie potrzebnych dokumentów. Pozwala oszacować koszty transportu i wykazać jego rentowność. Jest sporym ułatwieniem pracy każdego spedytora i zdecydowanie warto rozważyć wdrożenie go do swojej firmy. Przez 2 tygodnie można korzystać z niego bezpłatnie. Sprawdź jego możliwości osobiście i przekonaj się, ile możesz zyskać, korzystając z tego systemu.

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%