Zamknij
REKLAMA

Jak przebranżowić się w kierunku UX?

14:51, 03.01.2022 | materiały partnera

Branża UX, czyli User Experience, jest obecnie jedną z bardziej rozwijających się. Wynika to przede wszystkim z ogromnego rozwoju Internetu i aplikacji internetowych. Dzisiaj wiele firm przenosi swoją działalność do sieci. Aby wygrać z konkurencją, niezbędne jest podejmowanie odpowiednich działań, do których zalicza się między innymi projektowanie ukierunkowane na użytkownika. UX BOOTCAMP to fachowe szkolenie, które sprawdzi się w przypadku wszystkich chcących przebranżowić się w tym kierunku.

Czym jest User Experience?

Terminem tym określa się doświadczenie użytkownika. Jest to termin bardzo szeroki, w którym mieszczą się wszystkie doświadczenia towarzyszące użytkownikom witryn internetowych oraz aplikacji. Projektowanie User Experience ma na celu wzbudzenie pozytywnych doświadczeń. Chodzi o to, aby klient – już na samym początku korzystania z naszej strony bądź aplikacji – czuł się naprawdę dobrze. Wówczas szanse na to, że zdecyduje się skorzystać z naszych usług bądź kupić oferowany produkt są znacznie większe. Można wówczas liczyć także na to, że klient wróci.

Dla kogo szkolenie UX BOOTCAMP jest odpowiednie?

Kurs UX BOOTCAMP to propozycja odpowiednia przede wszystkim dla wszystkich, którzy podjęli decyzję o przebranżowieniu się i chcą zająć się działaniami właśnie w obszarze User Experience. Jest to kompleksowy program, który skutecznie wprowadzi we wszystkie najważniejsze kwestie dotyczące UX, a jednocześnie pozwoli zbudować portfolio. Zapewni solidne wsparcie dla wszystkich, którzy planują wejście na rynek pracy związany z branżą User Experience.

Jak wybrać szkolenie z UX?

Decydując się na profesjonalne szkolenie z UX, należy pamiętać, aby przede wszystkim postawić na doświadczoną, cieszącą się doskonałą opinią firmę. Wówczas mamy pewność, że szkolenie pod każdym względem zostanie przygotowane jak należy. Uczestnikom zostanie przekazany ogromny bagaż wiedzy z zakresu projektowania UX. Będą oni mogli przećwiczyć również umiejętności praktyczne, które w przypadku User Experience mają ogromne znaczenie. Dobre szkolenie to niewątpliwie okazja do wymiany doświadczeń, a także poznania nowych, nierzadko ciekawych osób, od których również można się czegoś w obszarze UX nauczyć.

Czy szkolenie z UX jest drogie?

Wiele osób chcących zmienić swoją dotychczasową ścieżkę zawodową obawia się zbyt wysokich cen szkoleń z zakresu UX. Tymczasem warto pamiętać, że jest to inwestycja, która naprawdę się opłaca. Najlepsi specjaliści w tej branży mogą bowiem liczyć na zarobki dochodzące nawet do dziesięciu tysięcy złotych. W dużych miastach mogą one być jeszcze większe. Trudno dzisiaj znaleźć drugi tak bardzo dochodowy zawód, który jednocześnie nie pozwoli się nudzić nawet przez minutę.

Branżą UX to bez wątpienia przyszłość rynku pracy. To dobra ścieżka rozwoju dla tych, którzy mają dość wykonywanego obecnie zawodu i chcą w tym obszarze coś zmienić. Aby jednak można było myśleć o nowej pracy, należy przede wszystkim zatroszczyć się o odpowiednie kompetencje w tym obszarze. UX BOOTCAMP to doskonały wybór dla wszystkich marzących o nowej pracy. Szkolenie dostarcza niezbędnej wiedzy i umiejętności, bez których projektowanie zorientowane na użytkownika nie będzie możliwe.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%