Zamknij
REKLAMA

Perfumy męskie 7 Loewe – intrygujący zapach w luksusowym wydaniu

08:32, 15.11.2021 | .
Skomentuj Foto: Zleceniodawca

Perfumy męskie 7 Loewe to wspaniała siódemka wybranych z tysięcy innych substancji nut zapachowych, które tworzą ten wielowymiarowy, pełen niuansów zapach dla mężczyzn. Dlaczego twórca tej kompozycji oznaczył je cyfrą siedem? Jakie nuty kryją w sobie te wyjątkowe perfumy dla mężczyzn i gdzie można je kupić? Odpowiedzi na te i inne pytania szukaj w naszym artykule.

Perfumy męskie 7 Loewe – szczypta tajemnicy i hiszpański temperament

Perfumy męskie 7 Loewe nie są kompozycją pierwszego wyboru. Niezbyt znane w szerszych kręgach, luksusowe, stworzone dla znawców wyrafinowanych nut, oczarowują od pierwszych chwil, dlatego spodobają się nowoczesnym i odważnym mężczyznom, którzy poszukują niecodziennych doznań olfaktorycznych i nie zadowolą się perfumami mainstreamowymi.

Dom mody Loewe jest jednym z najstarszych w Hiszpanii, a jego początki sięgają 1846 roku. Specjalizuje się w wysokiej klasy wyrobach kaletniczych i ekscytujących projektach ubrań, które łączą w sobie klasykę z bogatą, hiszpańską stylistyką czy z elementami militarnym. W 1882 roku Enrique Loewe Rösseberg użyczył mu swojego nazwiska. Dopiero w 1972 roku marka weszła do świata zapachów, oferując swoim odbiorcom pierwsze perfumy dla kobiet, a w kolejnych latach dla mężczyzn.

Jeżeli po tym wstępie jesteś zainteresowany poznaniem tej marki i zastanawiasz się, gdzie znajdziesz ekskluzywne perfumy dla mężczyzn Loewe, wejdź do drogerii internetowej horex.pl i sprawdź na własnej skórze, czy ten zapach pasuje do Ciebie, niezależnie od tego czy masz hiszpański temperament, czy trzymasz emocje na wodzy, Loewe potrafi ująć swoją głębią i nieszablonowym rozłożeniem akcentów niejednego miłośnika perfum, któremu wydawało się, że już wcześniej znalazł swój zapach. W przypadku „siódemki” od Loewe to przekonanie może legnąć w gruzach, bo twórca tych perfum Emilio Valeros stworzył małe arcydzieło z siedmiu 7 substancji. Dlaczego siedem? W naszym europejskim kręgu kulturowym ta cyfra w numerologii wiąże się z tajemnicą i magiczną siłą. Łączy się również z wieloma ważnymi w naszej kulturze zjawiskami, religią czy osobami, czego przykładem mogą być określenia: siedem dni tygodnia, siedem cudów świata, siedmiu wspaniałych, co sprawia, że cyfra siedem nabiera znaczenia niezwykłej i szczęśliwej.

 

W czym tkwi sekret niepowtarzalnych perfum Loewe 7?

Mistrzowskie połączenie tylko siedmiu nut zapachowych to tajemnica sukcesu tych perfum. To niebywałe zestawienie pokazuje kunszt perfumiarza, który potrafił z tak niewielu substancji, otrzymać zachwycający efekt, gdzie w popularnych perfumach udaje się osiągnąć odpowiednią harmonię przy użyciu o wiele większej liczby nut zapachowych. Ten swoisty minimalizm przekłada się na niepowtarzalne doznania sensualne.

Od pierwszego zetknięcia perfumy oszałamiają intensywnością świeżości z nutą słodyczy czerwonego jabłka doprawionego świdrującym w nosie pieprzem. Po chwili do głosu dochodzą wytrawne, lekko gorzkie nuty neroli otulone mistycznym kadzidłem, które dodaje głębi kompozycji. Akordy upojnej róży i wiosennej konwalii zmieniają charakter zapachu na kwiatowy, lecz ukryty, niedominujący. Podstawą, fundamentem dla perfum męskich Loewe 7 są żywiczne nuty cedru, ziemista i dymna wetyweria oraz potężne, zmysłowe piżmo.

Esencjonalne, mocne, obłędne. Perfumy, w których połączenie soczystości owoców, z kwiatową wonią i wyróżniającym się kadzidłem jest tak udane, że są przykładem na to, że mniej znaczy więcej, aby stworzyć dzieło doskonałe.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%