Zamknij
REKLAMA

Pomysł na team building online - Mission Competition

11:38, 05.10.2021 | materiały partnera

Pandemia pandemią, a zespół budować trzeba jak mawia każdy porządny prezes i manager szanującej się firmy i korporacji. Pomysłów na ten proces jest multum – od bardziej poważnych do zupełnie rozrywkowych. A gdyby tak wypośrodkować te dwa skrajne podejścia i spróbować zrobić coś „fun”, ale połączyć to z koniecznością kreatywnego myślenia i popisaniem się inteligencją? Czy jest jeszcze coś nowego, na co można wpaść w dziedzinie eventów? Oczywiście, że tak. Najnowszym rozwiązaniem w dziedzinie wydarzeń organizowanych w trybie online jest tak zwane „Mission Competition” czyli integracja poprzez współzawodnictwo, zabawę i kreatywne myślenie. Czym jest właściwie grywalizacja online? Czy warto inwestować w ten projekt? Na co warto zwrócić uwagę?

Integracja przez zabawę – pomysł zawsze dobry

„MIssion Competition” po prostu zestaw bardzo ciekawych i zajmujących zadań, które uczestnicy wykonują w ramach rywalizacji indywidualnej bądź grupowej i są im przyznawane za to punkty. Warto polecić tu drużynową formę współzawodnictwa ze względu na większą konieczność współpracy i kontaktowania się ze sobą- a z uwagi na fakt, ze może odbywać się to jedynie przez łącze internetowe, jest to niezwykle pożądana czynność. Zawodnicy mierzą się na przykład w sudoku, tworzeniu memów na temat swojego miejsca pracy, zgadywania zaszyfrowanego emitokonami tytułu filmu czy rozszyfrowywania nagrania głosowego, które zawiera bardzo ważną wiadomość. Tu dobra wiadomość dla organizatora – projekt odbywa się wyłącznie na dedykowanej platformie i posiada wersję próbną.

Wyniki są wyświetlane na tablicy wyników a pod koniec zabawy (która może trwać od kilku godzin do kilku dni) montowany jest specjalny pamiątkowy film z tego wydarzenia. Zabawa ma formę interaktywną, a sam program jest ciągle udoskonalany – przez co możliwa jest całkowita personalizacja imprezy pod konkretną branżę czy firmę. Możliwości są niemal nieograniczone i do pełni sukcesu potrzeba nam jedynie dobrego łącza internetowego i pozytywnego nastawienia.

Czy warto inwestować w „Mission Competition”?

Zdecydowanie tak. Program zawiera całą masę ciekawych zadań, które pozwolą pracownikom spędzić czas w sposób relaksujący, zabawowy i przy okazji twórczy. Nie trzeba specjalnie przypominać, że żyjemy w świecie, gdzie większość z nas została zamknięta w domach, a przy nieczynnych klubach i restauracjach, rozrywka pobudzająca szare komórki do wysiłku jest naprawdę na wagę diamentów.

Trzeba jednak pamiętać, by korzystać jedynie z oryginalnej wersji platformy. Na rynku pojawiło się wiele podobnych produktów, które nie są w stanie doścignąć pierwowzoru i mogą stanowić poważny problem i rozczarowanie podczas imprezy integracyjnej. Zachęcamy więc do skorzystania z oryginału, który ma na koncie wiele udanych imprez i zadowolonych klientów!

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%