Zamknij
REKLAMA

Zarabiaj na swoich rzeczach dzięki portalowi z ogłoszeniami

11.21, 16.08.2021 J.J Aktualizacja: 11.22, 16.08.2021
Skomentuj Foto: Zleceniodawca

Zmieniłeś rozmiar ubrań i wszystkie spodnie przestały się dopinać? Dostałeś prezent, którego sam dla siebie nigdy byś nie wybrał lub chcesz zamienić stary sprzęt elektroniczny na nowszy model? Jeśli nie wiesz, co zrobić ze zbędnymi rzeczami zalegającymi w twojej szafie, skorzystaj z możliwości wystawienia darmowych ogłoszeń. Zobacz, jak to działa!

Coraz większe zainteresowanie zyskują strony publikujące ogłoszenia prywatnych użytkowników. Na preferencje konsumenckie znacząco wpłynęła pandemia COVID-19, która wielu sprzedawców zmusiła do przeniesienia swojej działalności do Internetu, a konsumentów do robienia zakupów w Internecie. W sytuacji, gdy stacjonarne sklepy i galerie handlowe były pozamykane, jedną z nielicznych rozrywek było przeglądanie sklepów internetowych i różnych ogłoszeń w Internecie. Jednocześnie bardzo modny jest w ostatnim czasie ekologiczny styl życia, do którego zalicza się także kupowanie rzeczy z tzw. drugiej ręki, czyli używanych. Można to zrobić w lumpeksach albo na portalach, gdzie użytkownicy wystawiają swoje przedmioty. Jednak to drugie rozwiązanie pozwala nie tylko zaopatrzyć się w potrzebne rzeczy zgodnie z trendem „Zero waste”, ale też zarobić na tym, czego już nie potrzebujemy. Gdzie najlepiej to zrobić? Np. na portalu z darmowymi ogłoszeniami https://www.bazos.pl/. Sprawdź, jak to działa.

Darmowe ogłoszenia bez rejestracji

Choć w Internecie teoretycznie sporo jest przestrzeni umożliwiającej sprzedaż używanych rzeczy, większość portali wymaga rejestracji. Na popularnym portalu aukcyjnym dodatkowo trzeba zapłacić prowizję od każdej transakcji. Nic dziwnego, że użytkownicy odchodzą od tego typu rozwiązań na rzecz portali, gdzie ogłoszenia są darmowe. Bezpłatne ogłoszenia w Bazos.pl obejmują przedmioty i usługi. Na portalu można sprzedać takie rzeczy jak ubrania, obuwie, zabawki, akcesoria dla dzieci (wózki, nosidełka), meble, elektronika (komputery, smartfony) narzędzia do ogrodu, książki czy części maszyn. Bazos oferuje też darmowe ogłoszenia dotyczące sprzedaży biletów na wydarzenia kulturalne, bilety lotnicze, a także różnych usług – od kursów i szkoleń, korepetycji, domków na wynajem w okresie wakacyjnych, półkolonie. Podsumowując – wszystko, co możesz zaoferować drugiemu człowiekowi – swoją wiedzę, umiejętności, nieruchomości czy przedmioty, których już nie pasujesz, możesz wystawić na portalu.

Jak działa portal z darmowymi ogłoszeniami Bazos?

Dodawanie ogłoszeń na portalu Bazos.pl jest bardzo proste. Najpierw trzeba wybrać pole „dodaj darmowe ogłoszenie”, które znajduje się w prawym rogu strony. Następnie trzeba wybrać z listy kategorię, w której chcemy wystawić ogłoszenie. W dalszym kroku zostaniesz poproszony o podanie swojego numeru telefonu, może to być numer nie tylko polski, ale też czeski i słowacki. Po weryfikacji numeru telefonu można już dodać ogłoszenie, podając informację o lokalizacji przedmiotu i propozycję ceny.

Portal z darmowymi ogłoszeniami skierowany jest zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. W tym drugim przypadku nie można jednak reklamować działalności swojej firmy, a jedynie konkretny produkt lub usługę.

Materiał partnera

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%