Zamknij
REKLAMA

Stojaki rowerowe - na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

08:43, 16.06.2021 | materiały patnera

Planujesz stworzenie parkingu dla rowerów? Jeśli tak, musisz pamiętać o jednej ważnej rzeczy. Taka przestrzeń powinna zapewnić rowerzystom możliwość łatwego i sprawnego zaparkowania ich jednośladu, a przy tym pozwolić im na łatwe zabezpieczenie pojazdu na krótki okres czasu.

Cechy idealnych stojaków rowerowych

Idealny stojak rowerowy nie istnieje, ponieważ jego wybór zależy od miejsca, w którym chcemy go ustawić. Przede wszystkim na to warto zwracać uwagę, poszukując odpowiedniego modelu w szerokiej gamie dostępnych rozwiązań.

W naszej ofercie przygotowaliśmy stojaki pasujące do różnych warunków i otoczenia. Są wśród nich między innymi stojaki, które można przymocować do podłoża lub do ściany. Dla naszych klientów mamy też stojaki dwupoziomowe, modułowe, a także praktyczne uchwyty rowerowe. Dzięki temu nawet jeśli przestrzeń, w której ma znajdować się stojak, nie jest zbyt duża, w naszej ofercie bez problemu znajdzie się odpowiedni model.

Szukając stojaka, zwracajmy też uwagę na materiał, z którego został wykonany. Nasze produkty zrobiono ze stali cynkowanej ogniowo. To sprawia, że są bardzo wytrzymałe, co potwierdza aż dziesięcioletnia gwarancja na antykorozyjność, a przy tym na długo zachowują estetyczny wygląd.

No właśnie – estetyka! Kupując stojak, warto brać pod uwagę także design. W końcu będzie on znajdował się w miejscu publicznym, więc powinien być przyjemny dla oka, a także pasować do architektury otoczenia. Z tego też powodu nasze stojaki rowerowe są w większości minimalistyczne. To sprawia, że są bardzo uniwersalne i doskonale się prezentują. Szeroka gama produktów dostępna na: https://dla-przemyslu.pl/57-stojaki-rowerowe – wybór gotowych rozwiązań jest na wyciągnięcie ręki.

Gdzie najlepiej ustawić stojaki rowerowe?

Oczywiście, w idealnym świecie, estetyczne, wygodne w użyciu i funkcjonalne stojaki rowerowe byłyby dostępne w każdym miejscu. Niestety, projekty ulic nie zawsze na to pozwalają. Warto jednak zadbać o to, by dobrej jakości stojaki znalazły się w takich miejscach, jak:

  • Budynki użyteczności publicznej, czyli biura, szpitale, uniwersytety i szkoły
  • Parki i place zabaw
  • Osiedla oraz domy wielorodzinne
  • Sklepy
  • Restauracje

To tylko kilka przykładów, jednak, jak widać, warto zadbać o montaż stojaków w miejscach ruchliwych i ogólnodostępnych. Dzięki temu jazda na rowerze, czyli najbardziej ekonomiczny i ekologiczny sposób przemieszczania, stanie się łatwiejsza. Co więcej, rowerzyści nie będą przypinać rowerów w miejscach, gdzie pojazdy mogą utrudniać korzystanie z ruchu. Czyli na przykład do poręczy czy znaków drogowych.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%