Zamknij
REKLAMA

Rozwiń swój biznes z płatnościami online. To prostsze niż kiedykolwiek!

08:50, 08.02.2021 | materiały partnera

Pandemia ograniczyła handel stacjonarny, ale jest na to dobre rozwiązanie – przenieś swój biznes do sieci! Dowiedz się więcej o safe linkach oraz płatnościach online. W prosty sposób udostępnisz też swoim klientom płatności mobilne. Otwórz się na nowe możliwości i zacznij korzystać z ułatwień już dziś!

Ograniczenia w Polsce związane z pandemią sprzyjają rozwojowi handlu w internecie. Zamawianie produktów online stało się w ostatnim roku bardzo popularnym, szybkim i bezpiecznym sposobem na zakupy. Mają na to wpływ także coraz popularniejsze internetowe konta bankowe zakładane przez indywidualnych klientów. Nie bez znaczenia jest też wzrost zaufania do transakcji internetowych.

Choć ostatni rok jest wyjątkowy, to już od kilku lat widoczne jest procentowe zwiększanie się udziału handlu w sieci kosztem tradycyjnego. Ogromny wybór towarów, konkurencyjne ceny, dostęp 24 godziny na dobę i duża oszczędność czasu sprawiają, że klienci chętniej sięgają po komputer czy smartfona niż udają się do centrum handlowego.

Pandemia COVID-19 okazał się więc całkiem korzystny dla branży e-commerce. Według analityków bankowych, udział sprzedaży internetowej w handlu detalicznym wzrósł w Polsce w przeciągu roku o 2,6 proc. Według raportu Global Ecommerce z 2020 roku to właśnie w Europie Środkowo-Wschodniej zostanie odnotowany najwyższy wzrost procentowy w handlu internetowym – przewidywany na poziomie 21,5 proc. podczas gdy globalna średnia będzie utrzymywać się na poziomie 16,5 proc.

Handel internetowy nabiera tempa. Szacuje się, że w ciągu najbliższych 4 lat poziom e-commerce będzie stanowiło 20 procent polskiego rynku, a to sprawi, że co piąta złotówka będzie wydana w internecie.

Nie przegap szansy na rozwój biznesu. Sprawdź, jak uruchomić płatności bezgotówkowe!

Klienci stają się coraz bardziej wymagający i coraz chętniej korzystają ze sklepów internetowych, w których wygodnie można zapłacić kartą płatniczą bądź BLIK-iem. To właśnie wygoda zakupów w dużej mierze sprawia, że klienta do nas wraca lub poleca nas znajomym. Uruchomienie płatności online i mobilnych jest dziś proste. We wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań pomaga m.in. eService.

Co istotne, nowoczesne rozwiązania płatnicze możemy wdrożyć na każdym etapie działalności naszej firmy. Szczegółowe informacje o uruchomieniu płatności online uzyskasz na stronie https://bezgotowki.pl/ecommerce/.

Płatności internetowe i mobilne umożliwiają korzystanie zarówno z płatności jednorazowych, jak i cyklicznych, abonamentowych i subskrypcji. Nie ograniczają także dostępu do płatności bezpośredniej za pomocą terminala POS. Dostęp do płatności online daje również możliwość płacenia BLIK-iem, kartami płatniczymi i poprzez coraz popularniejsze Apple Pay, Google Pay, PayPal, MasterPass oraz przez tzw. SafeLink.

Czym jest SafeLink?

SafeLink to szybki i bezpieczny link do płatności, który powstał głównie z myślą o branży usługowej. SafeLink daje nie tylko możliwość szybkiej płatności za usługę, ale umożliwia również sprawne zarządzanie terminami wizyt klientów. Opcja ta może być świetnym rozwiązaniem dla salonów fryzjerskich, gabinetów stomatologicznych czy np. właścicieli hosteli. Za pomocą SafeLink w prosty sposób możesz wysłać klientowi spersonalizowaną wiadomość z linkiem do płatności.

Te wszystkie możliwości pomagają rozwinąć biznes i poszerzyć liczbę klientów, która może odnaleźć Cię w internecie. Dobrą wiadomością jest także to, że uruchomienie płatności mobilnych i wszystkich opcji transakcji online odbywa się za darmo!

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%