Zamknij
REKLAMA

Szukasz ciekawego prezentu? Sprawdź lot w tunelu aerodynamicznym.

08:28, 22.12.2020 | J.J
Skomentuj

Trzeba przyznać, że temat pomysłu na prezent spędza sen z powiek nie tylko w okresie urodzin bliskich nam osób, ale i przy każdej innej okazji do świętowania.

Chcąc wywołać bezcenny uśmiech na twarzy obdarowanego nie musimy jednak głowić się nocami i wydawać mnóstwa pieniędzy – wystarczy zadbać o doświadczenie wysokich lotów.

Niezapomniane wspomnienia

Najcenniejsze, co zapada nam w pamięci po spotkaniach urodzinowych, to goście i chwile, które z nimi spędzamy. Podobnie jest w wyjazdami na wakacje, czasem studiów – wspólne doświadczenia zostają z nami na dłużej. Jeśli chcemy więc sprawić bliskim przyjemność, która będzie dla nich jednym z takich momentów, postawmy na coś niezwykłego, co nie zdarza się każdemu. Co powiecie na lot w tunelu aerodynamicznym? Zapewnij bliskiej osobie urodziny pełne uniesienia. Czy nie brzmi jak świetna zabawa, którą będziecie wspominać latami!

Jaki prezent dla niego?

O kolorowych krawatach i skarpetkach w kontekście nietrafionych prezentów napisano już wszystko. Kiedy musimy wymyśleć prezent dla taty, brata lub przyjaciela warto pomyśleć o dawce adrenaliny, tym bardziej jeśli panowie są fanami atrakcji sportowych. Flyspot, to znacznie więcej niż miejsce, gdzie można dać upust swoim emocjom.

To ekscytująca przestrzeń, gdzie macie możliwość zdobycia nowych umiejętności. To nie tylko rozrywka marzeń dla dorosłych – osoby poniżej 18 roku życia także mogą zaznać podniebnej przygody! Dla każdego urwisa znajdzie się kask oraz kombinezon w jego rozmiarze, a potwierdzeniem świetnej zabawy niech będzie fakt, że we Flyspot latają również 3-4 latki. 

Jaki prezent dla niej?

Znienawidzone garnki, trochę już oklepane kwiatki czy też klasyczne części garderoby – jak skarpetki, szalik lub rękawiczki – możemy wstawić do kapsuły czasu. Jak zaskoczyć narzeczoną, ukochaną siostrę lub mamę? W ramach prezentu dla solenizantki zafundujmy jej lot w parze. To idealne rozwiązanie na fantastyczne spędzenie czasu razem. Aby doświadczyć tak niecodziennych chwil nikt z Was nie musi być profesjonalistą.

Przed rozpoczęciem podniebnej atrakcji otrzymacie szczegółowe wytyczne i porady, a Wasz pobyt odbędzie się pod czujnym okiem doświadczonego instruktora. W tunelu aerodynamicznym doznacie uczucia swobodnego lotu i wspólnie spróbujecie swoich sił w sterowaniu ciałem. To niesamowite przeżycie – jak podczas skoku spadochronem, tyle że dużo bezpieczniejsze. Na koniec otrzymacie pamiątkowe nagranie Waszych lotów oraz certyfikat do pokazania koleżankom z pracy i innym niedowiarkom.

Pomysł na niezwykły prezent dla każdego

Jeśli żądna przygody jest cała rodzina we Flyspot dostępny jest również wariant skorzystania z lotów do 6 osób. Wybór takiej opcji daje również gwarancję, że żaden wieczór kawalerski oraz panieński nie będzie już nudny! Także podczas kupowania nietrafionych gadżetów na imprezy integracyjne czy okolicznościowe warto spojrzeć przychylniej na voucher prezentowy. Dzięki niemu możemy nie tylko dostosować podarunek do hobby danej osoby (fani sportowych emocji będą zachwyceni!), ale również dajemy jej możliwość dostosowania warunków skorzystania z prezentu pod jej indywidualne preferencje.

Z vouchera Flyspot można skorzystać w ciągu roku od jego otrzymania (oczywiście po wcześniejszym potwierdzeniu wolnego terminu w miejscu jego realizacji). Voucher jest dostępny w formie elektronicznej, wysłany na adres e-mail lub gotowy do wręczenia w zestawie prezentowym – w eleganckim pudełku, w postaci karty elektronicznej.

Rozrywka na wysokim poziomie

Korzystając z lotów aerodynamicznych można spodziewać się nie tylko doskonałej zabawy, ale i całkowicie nowych doznań. Podczas każdego lotu spędzamy w powietrzu tyle czasu, co w trakcie dwóch skoków spadochronowych, a przygód w tunelu mamy minimum dwie. Niezależnie od stopnia zaawansowania, czy ktoś jest początkującym czy profesjonalistą – za każdym razem możecie liczyć na pomoc wykfalifikowanej kadry. Nie trzeba martwić się o sprzęt – we Flyspot dba się o każdy szczegół i bezpieczeństwo. Możecie się więc odprężyć i dać się ponieść. To tutaj spełnicie swoje marzenia!

Materiał partnera

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA