Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
12:14, 22.01.2021
Technologiczny postęp spowodował, że na przechowywanie wszelkich danych potrzebujemy coraz więcej wirtualnego miejsca. Zdjęć zwykle nie przechowujemy już w albumach, ważne dokumenty nie lądują w segregatorach, a większość projektów wykonujemy za pomocą specjalnych programów i aplikacji. Dlatego właśnie zakup przenośnego dysku zewnętrznego to dobra decyzja. Na co jednak zwracać uwagę, decydując się na kupno tego komponentu?
14:52, 19.01.2021
To już V edycja naszej sztandarowej akcji pomocowej. W tym roku będziemy pomagać kobietom znajdującym się w bardzo trudnej sytuacji życiowej. Będzie to pomoc od kobiet, bo to one są głównie klientkami Rossmann – dla kobiet. Pobijmy wspólnie rekord – zbierzmy więcej niż te 5 mln w ubiegłym roku!
00:01, 19.01.2021
Po podjęciu decyzji o pozwaniu banku na kredytobiorcę czeka kolejna kwestia do rozważenia. Czy pozwać bank w miejscu jego siedziby, co najczęściej będzie oznaczało Sąd Okręgowy w Warszawie, czy też kierować pozew do sądu swojego miejsca zamieszkania?
12:41, 18.01.2021
Zastanawiasz się, jakie są najciekawsze atrakcje i zabytki w Polsce? Koniecznie sprawdź region Dolnego Śląska. Zabytki i ciekawe miejsca w tej lokalizacji wyróżniają się nie tylko na tle Polski, ale też całej Europy. Oczywiście Wrocław to pięknie miasto, ale co jeszcze warto zobaczyć? Jakie są najpiękniejsze zabytki Dolnego Śląska?
08:18, 15.01.2021
Już po raz jedenasty Rossmann wydał swój firmowy kalendarz, w którym modelkami były  pracownice naszych sklepów i centrali. W edycji na 2021 rok pozowały one w modowych kreacjach pokazujących jak zmieniała się moda przez dziesięciolecia XX i XXI wieku.
14:08, 14.01.2021
Czysta woda alkaliczna to jeden z lepszych sposobów na utrzymanie równowagi kwasowo-zasadowej organizmu. Jonizacja wody wymaga nasycenia jej minerałami alkalicznymi lub filtracji w procesie elektrolizy. Nowoczesne urządzenia elektryczne pozwalają na wytwarzanie we własnym zakresie wody o różnych parametrach, co pozwala znacznie rozszerzyć jej zastosowanie.
07:36, 14.01.2021
To naturalne, że bardzo się martwisz, kiedy twój pies wymiotuje żółtą pianą. W większości przypadków zjawisko to jest całkowicie nieszkodliwe, ale nie jest tak zawsze. Czytając ten artykuł dowiesz się jakie wymioty są normalne oraz kiedy powinieneś udać się ze swoim pupilem do weterynarza.
12:08, 13.01.2021
Polacy od lat regularnie wyjeżdżają do Holandii w celach zarobkowych. Zazwyczaj są to jedynie wyjazdy sezonowe, ale mimo wszystko nie brakuje osób, którzy decydują na wyjazd na stałe. Każdy z wyjeżdżających bez względu na planowany czas, jaki chce spędzić za granicą stoi przed wyzwaniem jakim, jest znalezienie mieszkania oraz atrakcyjnej pracy.
12:44, 12.01.2021
„Cukier krzepi” – pamiętasz te słynne plakaty? Nawet jeśli nie, to zapewne nie raz słyszałeś to hasło. Chociaż od tamtych czasów wiele się zmieniło, o cukrze wciąż mówi się dużo. Biały, brązowy. Trzcinowy, brzozowy. Kryształ, granulowany czy puder. Każdy z nich stosowany jest w kuchni wielu Polaków. Czym się charakteryzują niektóre z nich? Sprawdź!
12:49, 11.01.2021
Diagnostyka sieci LAN przypomina czasami długotrwałe poszukiwanie symbolicznej igły skrzętnie ukrytej w stogu siana. Administratorzy sieci postrzegają ją, jako źródło potencjalnych problemów. Testowanie – zdarza się, że wielogodzinna weryfikacja jakości, nie musi ograniczać się wyłącznie do analizowania logów czy sprawdzenia, gdzie znajduje się źródło błędów. 
12:25, 10.01.2021
Opakowania kartonowe są świetnym rozwiązaniem, jeśli chcemy coś przechowywać, zabezpieczyć lub przetransportować. Ich niska cena połączona z dużą wytrzymałością i szerokimi możliwościami dostosowania rozmiaru oraz kształtu do indywidualnych potrzeb klienta, sprawiają, że opakowania kartonowe znajdują zastosowanie w wielu branżach gospodarki. Ponadto odpowiednio wykończone mogą stanowić również estetyczną ozdobę mieszkań, czy też opakowanie prezentowe.
08:08, 07.01.2021
Przeglądając oferty drukarek często możemy natknąć się na drukarki dedykowane dla firm oraz drukarki do użytku domowego. Czy w praktyce pomiędzy jednym a drugim urządzeniem jest jakaś wyraźna różnica?
14:08, 04.01.2021
Okucia okienne w znaczący sposób wpływają na komfort obsługi i bezpieczeństwo okien. Stąd też tak ważny jest ich prawidłowy dobór. Producenci tych elementów zwracają uwagę, by cechowały się one funkcjonalnością, łatwą regulacją oraz trwałością. Czym więc kierować się przy ich zakupie? Podpowiadamy jak kupić odpowiednie okna, by jak najrzadziej jeździć z nimi na serwis.
13:06, 04.01.2021
Rok 2020 był ze względu na pandemię bardzo nietypowy dla gospodarki. Wiele sektorów zanotowało ogromne straty. Co innego branża IT, która nie może narzekać na brak klientów i w której zauważono nowe trendy. Oto krótkie podsumowanie roku 2020 w IT.
12:58, 04.01.2021
Klimatyzator przenośny to urządzenie chłodzące ze średniej półki cenowej, które świetnie sprawdzi się u osób poszukujących rozwiązań do niewielkich pomieszczeń. To również dobra opcja w przypadku, gdy nie możesz sobie pozwolić na klimatyzację ścienną montowaną na stałe. Zimą, poza sezonem klimatyzatory są dodatkowo tańsze niż latem. Poniżej wyjaśniamy również, dlaczego klimatyzer (nazywany klimatyzatorem bez rury) nie jest skuteczny i nie warto sięgać po niego na sklepową półkę.
REKLAMA