Zamknij

Naprawa pralki - kiedy i dlaczego warto?

12:32, 12.02.2024 art. sponsorowany Aktualizacja: 12:32, 12.02.2024

Naprawa pralki – Gliwice i lodówki po pewnym czasie użytkowania jest konieczna, ponieważ podzespoły się zużywają. Podobnie sprawa wygląda w przypadku kuchenek elektrycznych czy innych sprzętów AGD.

Dlaczego naprawa pralki – Gliwice jest opłacalna?

Naprawa pralki (Gliwice) pozwala zaoszczędzić pieniądze i jest bardzo wygodnym rozwiązaniem, ponieważ pogotowieagdgliwice.pl przyjeżdża do domu klienta i przywraca jej funkcjonalność. Wystarczy tylko zgłosić usterkę do serwisu AGD. Wymiana części zamiennych w renomowanych markach, takich jak: Siemens, Ardo, LG, Beko, Whirlpool oraz Indesit umożliwia dalsze użytkowanie pralki. Zlecenie naprawy zajmuje zdecydowanie mniej czasu niż wyprawa do sklepu po nowy sprzęt.

Poza tym, z powodu drobnej usterki nie warto pozbywać się urządzenia. Najczęstszymi awariami z jakimi spotyka się serwis AGD, są: uszkodzenia pasków klinowych bębnów, pomp do filtrów wody, programatorów, uszkodzenia szczotek, łożysk i grzałek oraz elementy grzejne. Wymiana części jest często konieczna z powodu zużycia podzespołów. Serwis pogwarancyjny przyjeżdża na wezwanie również w sytuacjach, gdy trzeba wypoziomować pralkę czy przykręcić poluzowane śruby bębna.

Naprawa AGD – Gliwice

Na terenie Gliwic działa serwis, który oferuje profesjonalne usługi po okresie gwarancyjnym sprzętu gospodarstwa domowego. Do nich należą:

  • naprawa zmywarek,
  • naprawa kuchenek elektrycznych,
  • naprawa piekarników,
  • naprawa pralek,
  • naprawa lodówek.

Nie tylko pralki, ale też kuchenki elektryczne częściej niż gazowe doświadczają awarii. W przypadku uszkodzenia podzespołów konieczne jest skorzystanie z profesjonalnego serwisu AGD. Zdarza się, że piekarniki elektryczne wymagają ingerencji fachowca, z powodu spalenia grzałki czy termostatu lub też uszkodzeń przełącznika funkcji.

Kiedy naprawa pralek (Gliwice, Ruda Śląska) czy lodówek jest nieopłacalna?

Naprawa pralki musi być opłacalna. Jeśli uszkodzenia są poważne, serwis AGD (Gliwice) doradzi zakup nowego urządzenia, ponieważ koszty usunięcia awarii mogą być wysokie. Takie sytuacje mają miejsce, gdy sprzęt jest użytkowany przez kilkanaście lat, więc podzespoły uległy już zużyciu, co oznacza, że inwestowanie w naprawę, mija się z celem.

Niekiedy do starszych typów brakuje części, bo zaprzestano produkcji zamienników. Koniecznością jest wówczas zainwestowanie w nową pralkę. Dzisiejszy sprzęt AGD jest energooszczędny, więc użytkowanie przynosi oszczędności finansowe. Podobnie jest z chłodziarkami. Jeśli naprawa lodówek starszego typu jest zbyt kosztowna, warto z niej zrezygnować na rzecz zakupu nowych urządzeń.

(art. sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%