Zamknij

Wyjątkowe chwile młodej mamy – ciąża, poród, chrzest, roczek

14:08, 10.03.2023 art. sponsorowany Aktualizacja: 15:35, 13.03.2023

9 miesięcy ciąży dla wielu kobiet może wydawać się wiecznością. Dla tych co planują dziecko oraz tych, które już urodziły. Jest to okres wahań nastrojów, zmian hormonalnych, zmian kobiecego ciała. Nic dziwnego, że Panie z utęsknieniem wyglądają dnia rozwiązania. Pocieszenie w tym wszystkim jest takie, że z chwilą narodzin, nie pamięta się już wszystkich niedogodności, a pierwszy rok z maleństwem minie nie wiadomo jak szybko. Czasami warto zatrzymać się na chwilę.

Niestety, albo i stety taka jest prawda. Czas z dzieckiem to nie jest żmudne oczekiwanie, tylko bardzo intensywny okres. Może się wydawać, że każdy dzień jest podobny do poprzedniego, ale jednak uciekają one bardzo szybko. Kolejne comiesięczne zdjęcia dziecka, świadczą o tym ile czasu upłynęło. Dopiero miesiąc, pół roku i ani się obejrzeć – mija pierwszy rok!

Jak przygotować się na roczek dziecka?

Jest to uroczystość, na której maluch jest już świadomy co się wokół niego dzieje. Zatem warto zadbać, aby ten dzień był wyjątkowy pod każdym względem. Jeśli przygotowujemy przyjęcie urodzinowe w domu, niezastąpione będą dekoracje na roczek - balony, girlandy, topper na tort, świece, kubeczki, talerzyki - zazwyczaj wszystkie niezbędne atrybuty można znaleźć w jednym miejscu. Następnie wygląd samego solenizanta. Dziecko będzie w centrum uwagi wszystkich gości - przynajmniej na początku - dlatego ubranko dziecka powinno się wyróżniać i jednocześnie być wygodne. Body na roczek lub body z imieniem będą najlepszą alternatywą dla codziennych i stonowanych ubrań dziecka. Dodatkowo spodnie do kompletu lub zawsze modna, spódniczka tiulowa dla małych księżniczek. Taki zestaw z pewnością wzbudzi podziw zaproszonych gości i będzie wspaniale prezentował się na pamiątkowych zdjęciach.

Każde urodziny małych dzieci są wyjątkowe, gdyż z każdym kolejnym rokiem można zauważyć jak dziecko zmienia się i dorasta. Dlatego należy cieszyć się każdym z tych tak szybko uciekających dni.

Artykuł przygotowała redakcja Moocha.pl

(art. sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%