Zamknij

Co można zbadać sobie samemu w domu?

14:04, 02.02.2023 art. sponsorowany Aktualizacja: 14:04, 02.02.2023

Domowe testy diagnostyczne cieszą się coraz większym zainteresowaniem ze względu na łatwość wykonania i dokładność. Co więcej, zapewniają wiarygodną diagnozę bez konieczności wychodzenia do laboratorium. Chcesz wiedzieć, co można zbadać sobie samemu w domu? Zobacz, jakie są popularne badania do samodzielnego wykonania.

Kiedy warto zbadać się samemu w domu?

Jeśli chodzi o zdrowie, komfort psychiczny i dobre samopoczucie, wykonanie badania diagnostycznego w domu często okazuje się dobrym pomysłem. Testy do samokontroli stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych badań w laboratorium. Co ważne, są dostępne dla diagnozowania różnych jednostek chorobowych, w tym cukrzycy, kiły, wirusa HIV czy niedokrwistości. Tego typu wyroby medyczne mogą być wykorzystywane do monitorowania istniejącego stanu, a także do wykrywania zmian w organizmie, które mogą sygnalizować poważne problemy zdrowotne. Jeśli uważasz, że musisz skorzystać z testu diagnostycznego w domu, najlepiej sięgaj po certyfikowane produkty dostępne w zaufanych miejscach takich chociażby jak sklep medyczny online Sam Się Zbadaj. Wówczas będziesz mieć pewność, że test pochodzi od sprawdzonego producenta i został poddany badaniom klinicznym.

Jakie badania można wykonać samemu w domu?

Oferta domowych testów do samokontroli nieustannie się poszerza. Nie ulega wątpliwościom, że jest to przede wszystkim związane z rosnącą świadomością społeczeństwa i chęcią postawienia szybkiej diagnozy w przypadku niepokojących dolegliwości. Oto najbardziej popularne badania diagnostyczne do użytku domowego.

  • Test na Helicobacter pyroli

Aby sprawdzić, czy za odczuwane dolegliwości żołądkowe, ból brzucha, zaparcia, wzdęcia i mdłości odpowiadają bakterie Helicobacter pylori, możesz przeprowadzić domowy test na obecność patogenu. Strzałem w dziesiątkę jest z pewnością wyrób medyczny z oferty https://samsiezbadaj.pl/helicobacter-pylori-domowy-test-z-kalu-do-wykrywania-przeciwcial-Igg-domowelaboratorium, który doskonale obrazuje aktualny stan zdrowia i wykazuje się większą czułością. Test jest łatwy w użyciu, dzięki czemu każdy bez większego problemu zdoła go wykonać.

  • Test CRP

Domowe testy CRP są wykorzystywane w diagnozowaniu infekcji o podłożu grzybiczym, pasożytniczym, wirusowym i bakteryjnym. Świetnym wyborem jest badanie do samokontroli dostępne w asortymencie sklepu https://samsiezbadaj.pl/test-na-crp-domowe-laboratorium. To wysokiej jakości produkt, który w ciągu kilku minut pozwala na określenie poziomu stężenia biała C-reaktywnego. 

  • Test na nietolerancję glutenu

W warunkach domowych szybko i w łatwy sposób sprawdzisz także, czy Twój organizm wykazuje nadwrażliwość na gluten. Aby uzyskać dokładny i wiarygodny wynik, warto sięgnąć po wyrób medyczny https://samsiezbadaj.pl/biocard-celiac-home-test-na-nietolerancje-glutenu i postępować zgodnie z dołączoną do niego instrukcją. Do wykonania badania potrzebne jest zaledwie kroplę krwi. Po około 10 minutach można odczytać wynik i sprawdzić, czy masz nietolerancję glutenu. Dzięki testowi możesz także kontrolować postępy wynikające ze stosowania diety bezglutenowej.

(art. sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%