Kucharz/pomocnik kucharza

Nr oferty: StPr/19/0750Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gostyniu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Starogostyńska 9, 63-800 Gostyń, powiat: gostyński, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: (możliwość przyuczenia do zawodu)
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 19.11.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Prawo jazdy kat. B
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Firma Handlowo-Usługowa "TWIST" Maria Seiffert
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Starogostyńska 9, 63-800 Gostyń, powiat: gostyński, woj: wielkopolskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 502 296 653
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Kontakt z pracodawcą
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    Prowadzenie ksiąg budowlanych. Ustalanie potrzeb remontowych. Opracowanie projektów planów remontowych zasobów mieszkaniowych.
    StPr/19/0767
    data rozpoczęcia pracy od 15.01.2020
    wynagrodzenie od od 3 336 PLN

    Sprzątanie pomieszczeń biurowych i socjalnych
    StPr/19/0766
    data rozpoczęcia pracy od 03.12.2019
    wynagrodzenie od od 1 125 PLN

    Czynności polegające na usuwaniu skutków zimy.
    StPr/19/0757
    data rozpoczęcia pracy od 02.12.2019
    wynagrodzenie od od 15 PLN

    StPr/19/0754
    data rozpoczęcia pracy od 26.11.2019
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    (możliwość przyuczenia do zawodu)
    StPr/19/0750
    data rozpoczęcia pracy od 19.11.2019
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    Rekrutacja pracowników
    StPr/19/0751

    StPr/19/0745
    data rozpoczęcia pracy od 15.11.2019
    wynagrodzenie od od 4 117 PLN

    Praca w klasach 1-2 szkoły podstawowej oraz w grupie przedszkolnej w systemie Montessori
    StPr/19/0744
    data rozpoczęcia pracy od 01.12.2019
    wynagrodzenie od 1 800 - 2 000 PLN

    StPr/19/0708
    data rozpoczęcia pracy od 04.11.2019
    wynagrodzenie od od 3 200 PLN

    StPr/19/0686
    data rozpoczęcia pracy od 14.10.2019
    wynagrodzenie od od 2 500 PLN