Sprzedawca

Nr oferty: StPr/21/0932Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gostyniu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Wrocławska 147, 63-800 Gostyń, powiat: gostyński, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: .
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 03.11.2021
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: ROMOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Wrocławska 147, 63-800 Gostyń, powiat: gostyński, woj: wielkopolskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu:
    E-mail: romos.kadry@wp.pl
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Kontakt z pracodawcą
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail
    MONTAŻ ZABUDÓW SAMOCHODOWYCH
    StPr/21/0985
    data rozpoczęcia pracy od 01.01.2022
    wynagrodzenie od od 3 900 PLN

    Prace związane w eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu do 1 kV.
    StPr/21/0987
    data rozpoczęcia pracy od 01.12.2021
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    Naprawa, wymiana, konserwacja instalacji wod-kan, gazowej, c.o. w budynkach wielorodzinnych. Okresowe przeglądy instalacji gazowej. Usuwanie awarii.
    StPr/21/0988

    MONTAŻ I NAPRAWA INSTALACJI ELEKTRYCZNEJ W NADWOZIACH I ZABUDOWACH SAMOCHODOWYCH. WYKONYWANIE NOWYCH INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH W SAMOCHODACH DOSTAWCZYCH I CIĘŻAROWYCH. PODŁĄCZANIE WYPOSAŻENIA DODATKOWEGO, MONTAŻ OGRZEWANIA POSTOJOWEGO.
    StPr/21/0982

    StPr/21/0983
    wynagrodzenie od od 3 750 PLN

    OBSŁUGA MASZYN/NARZĘDZI TAPICERSKICH, WYKLEJANIE KABIN
    StPr/21/0984

    Przyjmowanie oraz wydawanie towaru. Przestrzeganie terminów przechowywania. Utrzymywanie w czystości podległego magazynu. Informowanie o zasobach magazynowych i okresowa inwentaryzacja. Prowadzenie dokumentacji magazynowej. Dbałość o bezpieczeństwo pracy oraz bezpieczeństwo przechowania towarów. Współpraca z innymi działami w firmie. Zachowanie norm i standardów BHP. Nadzór nad dokumentacją związaną z procesami załadunkowymi.
    StPr/21/0976
    data rozpoczęcia pracy od 06.12.2021
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    Sporządzenie zapisów z przeprowadzonej kontroli według procedur wewnętrznych. Raportowanie i udział w rozwiązywaniu problemów jakościowych. Udział w postępowaniach reklamacyjnych. Udział w opracowaniu dokumentów jakościowych dla klientów. Współpraca z innymi działami firmy przy realizacji powierzonych zadań. Pobieranie prób surowca do badań. Sporządzanie codziennych raportów.
    StPr/21/0977

    Rozwiązywanie problemów technicznych. Organizacja przeglądów, konserwacji i remontów maszyn. Analiza stanu technicznego urządzeń i maszyn. Utrzymywanie ciągłości pracy maszyn i innych urządzeń produkcyjnych. Podejmowanie odpowiednich kroków mających na celu utrzymanie ruchu.
    StPr/21/0978

    Pobieranie prób surowca do badań. Wykonywanie badań surowca zgodnie z procedurami. Prowadzenie ewidencji prób. Prowadzenie dokumentacji z przeprowadzonych badań. Kontrola i nadzór nad sprzętem kontrolno -pomiarowym. Sporządzanie codziennych raportów. Ścisła współpraca z innymi działami firmy.
    StPr/21/0980