Instalator

Nr oferty: StPr/22/0458Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gostyniu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Władysława Łokietka 2, 63-800 Gostyń, powiat: gostyński, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Naprawa, wymiana, konserwacja instalacji wodno-kanalizacyjnej, gazowej, c.o. w budynkach wielorodzinnych. Okresowe przeglądy instalacji gazowej.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 15.06.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Prawo jazdy kat. B. Samodzielność przy wykonywaniu powierzonych zadań.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Gostyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Władysława Łokietka 2, 63-800 Gostyń, powiat: gostyński, woj: wielkopolskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 65 572 03 05
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Kontakt z pracodawcą
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    Monitorowanie rynku pod względem popytu i podaży. Organizowanie akcji promocyjnych i reklamowych działalności firmy. Organizowanie sieci sprzedaży. Utrzymywanie kontaktów handlowych z odbiorcami.
    StPr/22/0474
    data rozpoczęcia pracy od 27.06.2022
    wynagrodzenie od od 19,7 PLN

    Naprawa, wymiana, konserwacja instalacji wodno-kanalizacyjnej, gazowej, c.o. w budynkach wielorodzinnych. Okresowe przeglądy instalacji gazowej.
    StPr/22/0458
    data rozpoczęcia pracy od 15.06.2022
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    WYKONANIE, MONTAŻ I NAPRAWA INSTALACJI ELEKTRYCZNEJ W NADWOZIACH I ZABUDOWACH SAMOCHODOWYCH NA POSZCZEGÓLNYCH ETAPACH PRODUKCJI, WYKONYWANIE NOWYCH INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH W SAMOCHODACH DOSTAWCZYCH I CIĘŻAROWYCH, PODŁĄCZANIE WYPOSAŻENIA DODATKOWEGO, MONTAŻ OGRZEWANIA POSTOJOWEGO
    StPr/22/0448
    data rozpoczęcia pracy od 01.07.2022
    wynagrodzenie od od 3 900 PLN

    Prace przy remontach dróg i chodników. Prace porządkowe w obrębie pasa drogowego.
    StPr/22/0440
    data rozpoczęcia pracy od 06.06.2022
    wynagrodzenie od od 4 500 do 5 500 PLN

    Realizacja prac transportowych i załadunkowych.
    StPr/22/0439
    wynagrodzenie od od 5 000 do 6 000 PLN

    StPr/22/0429
    data rozpoczęcia pracy od 01.06.2022
    wynagrodzenie od od 3 800 do 5 500 PLN

    StPr/22/0414
    data rozpoczęcia pracy od 27.05.2022
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    Sporządzenie zapisów z przeprowadzonej kontroli według procedur wewnętrznych; Raportowanie i udział w rozwiązywaniu problemów jakościowych; Udział w postępowaniach reklamacyjnych z dostawcami; Udział w opracowaniu dokumentów jakościowych dla klientów; Współpraca z innymi działami firmy przy realizacji powierzonych zadań; Pobieranie prób surowca do badań Sporządzanie codziennych raportów; Ścisła współpraca z innymi działami firmy;
    StPr/22/0409
    wynagrodzenie od od 3 010 PLN

    Przyjmowanie oraz wydawania towaru – sprawdzanie, czy rodzaj, ilość i jakość są zgodne z dowodem nadania, Przestrzeganie terminów przechowywania, Utrzymywanie w czystości podległego magazynu, Informowanie o zasobach magazynowych i okresowa inwentaryzacja, Prowadzenie dokumentacji magazynowej, Nadzór nad dokumentacją związaną z procesami załadunkowymi, Raportowanie i ścisła współpraca z bezpośrednim przełożonym,
    StPr/22/0410

    dostarczenie paczek do klienta na terenie Gostynia, odbiór przesyłek - Leszno
    StPr/22/0470
    data rozpoczęcia pracy od 13.05.2022