Zamknij
NEWS

Zaledwie w godzinę dwóch kierowców jadąca drogą wojewódzką w Gostyniu straciła prawo jazdy. Jeden z nich przekroczył prędkość o blisko 90 k

MiS 09:38, 09.03.2020 Aktualizacja: 09:49, 18.10.2025
18

Zaledwie w godzinę dwóch kierowców jadących drogą wojewódzką w Gostyniu straciło prawo jazdy. Obaj znacznie przekroczyli prędkość w terenie zabudowanym. Być może spieszyli się na Dzień Kobiet, ale to z pewnością ich nie usprawiedliwia.

W niedzielę 8 marca o godz. 8:35 policjanci Wydziału Ruchu Drogowego pełniący służbę na ul. Poznańskiej w Gostyniu zatrzymali kierującego Fordem Focusem. - 29-letni mieszkaniec powiatu gostyńskiego w miejscu gdzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 50 km/h jechał 137 km/h - mówi podkom. Sebastian Myszkiewicz, rzecznik KPP Gostyń. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy na trzy miesiące i dodatkowo nałożyli mandat w wysokości 500 złotych i 10 punktów karnych. 

Drugi kierowca wpadł tego samego o godz. 9:30. - 31-letni kierowca Audi - mieszkaniec województwa mazowieckiego jechał 104 km/h w miejscu, gdzie obowiązywało 50 km/h. - mówi rzecznik gostyńskiej komendy. Na kierowcę nałożono mandat w wysokości 400 złotych i 10 punktów karnych, stracił również "prawko" na trzy miesiące.

Jak pokazują powyższe przykłady, niektórzy kierujący albo zapominają o zaostrzonych przepisach albo myślą, że można bezkarnie pędzić bez konsekwencji, a te jak widać mogą być bardzo surowe.

[ALERT]1583743079655[/ALERT]

(MiS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gostyn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%