Pożar na ruchliwym skrzyżowaniu w Gostyniu. Podczas jazdy zapaliła się koparko-ładowarka. Dzięki szybkiej reakcji kierowcy udało się uniknąć najgorszego. Chwilę potem na miejscu pojawili się strażacy.
Zdarzenie miało miejsce kilka minut po godz. 17:00 na skrzyżowaniu ulic Nad Kanią i Fabrycznej w Gostyniu. Zapaliła się koparko - ładowarka.
- Po dojeździe okazało się, że właściciel praktycznie sam ugasił pojazd - mówił asp. Bartłomiej Gościniak, dyżurny operacyjny KP PSP Gostyń. - Nadpaliły się elementy komory silnika - dodaje.
[FOTORELACJA]9845[/FOTORELACJA]
Strażacy dogasili pojazd i na tym działania zakończono. W akcji był jeden zastęp JRG Gostyń.
[ALERT]1670004042270[/ALERT]
Parkowałeś za darmo między blokami? To koniec...
Ludzie skończyło sie! Darmowego parkingu juz nie ma. 2 ziko wam było szkoda to teraz macie piekny szlabanik a purtacie sie ze hej. Wszystko teraz wychodzi. W dni targowe przyjeżdżają leppery i szkoda 2 ziko na parking a na podwórku nowy DŻONAS stoi "TO JUŻ JEST KONIEC NIE MA JUŻ NIC"
Desey
04:24, 2025-11-14
Czy "Podleśna" będzie świecić pustkami? Mamy odpowiedź
Przerobić na biura ,nikt nie będzie pytał po co ,a zapełnia się na pewno ..
RadaR
23:10, 2025-11-13
Łapawa nie ma wątpliwości! Napisał co myśli i pokazał..
Ty pisowski sprzedawczyku oby to ostatnia kadencja!!
Ostatnia kadencja
22:49, 2025-11-13
Parkowałeś za darmo między blokami? To koniec...
Podobno nikt nie parkował na gawronach spoza osiedla, a tu się okazuje, że połowa gostynia się dzisiaj zesrała o gen darmowy parking własności spółdzielni mieszkaniowej, który jest utrzymywany przez mieszkańców. Tak to my płacimy Panu który dba tu o porządek tak to my płacimy za naprawę nawierchni I nie żaden Heniek czy Bożena co idzie na pocztę albo na deptak tu ze swojej kieszeni nie wykłada. Nagle wszyscy robią zakupy w zoologicznym, a wiekszosc klientów to mieszkańcy z najbliższej okolicy. Czemu nie *%#)!& sie że pod rosmanem parking jest płatny albo pod pireusem. No tak powiem wam, że to są prywatne parkingi za które ktos musiał zapłacić, za kostkę za kopakrw za pracę takie pieniądze których wy popaprańce nie widzieliście na oczy nigdy, z nieba te ładne parkingi z kostki nie spadły i to nie było też czary mary. Idźcie do kopsu moze jakiś parking wum dadzummm
Proszepana
21:32, 2025-11-13
8 1
Prawdziwy pracownik.dostanie premię.
3 3
To nie jest koparko-ładowarka
5 2
Kazali palić wszystkim
1 0
Wariancie 🤣
3 3
adolf proszę wróć pomnik ci sie należy dokończ dzieło spal i wybij wędrowne żydostwo.
2 3
Znowu bmw
4 4
Dobrze że nie byli nachlani i pijani
3 3
Artykuł o niczym
2 2
Czesio zrobił kupe
3 1
Uniknęli najgorszego.... Ale czego??