Zamknij
REKLAMA

Rząd apeluje, policja prosi o rozwagę. Przed nami kolejne święta z pandemią w tle...

10:53, 02.04.2021 | M.S
Skomentuj Foto: Fotolia
REKLAMA

Zbliżają się Święta Wielkanocne, które z uwagi na pandemię, kolejny raz będą inne. Rząd apeluje, by "zostać w domu" i ograniczyć się jedynie do kontaktów z domownikami. Tych,  którzy zdecydują się na podróż, policja prosi o ostrożność oraz stosowanie się do obowiązujących nakazów i zakazów określonych przepisami.

Tegoroczne święta wielkanocne znów spędzimy w cieniu pandemii. Wprowadzone w sobotę 27 marca obostrzenia nie zakazują przemieszczania się, choć rząd apeluje by spędzić w możliwie wąskim gronie domowników. 

Do wszystkich, którzy zdecydują się na wyjazd z apelem zwracają się też policjanci. - Apelujemy, by dostosować się do obowiązujących nakazów i zakazów określonych przepisami - czytamy w komunikacie KPP Gostyń. Funkcjonariusze proszą kierowców o ostrożną jazdę, by ten czas wypoczynku, radości i uśmiechu nie został przerwany tragedią na drodze. 

- Jeżeli podejmiemy decyzję o wyjeździe pamiętajmy, by siadając za kierownicę bezwzględnie zadbać o bezpieczeństwo własne, pasażerów, a także pozostałych uczestników ruchu drogowego. Sprawdźmy stan techniczny samochodu, dokładnie zaplanujmy trasę, uwzględniając przerwy na odpoczynek. Przestrzegajmy przepisów i ograniczeń. Pamiętajmy, że nadmierna prędkość i wymuszanie pierwszeństwa to najczęstsze przyczyny wypadków drogowych. Policjanci będą również sprawdzali trzeźwość kierowców przez cały, świąteczny okres - czytamy w informacji zawartej na KPP Gostyń.

[ALERT]1617353619934[/ALERT]

(M.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (5)

jurasjuras

12 3

pozamykaliscie wszystko, czego jeszcze chcecie, ograniczyc ludzi do tego stopnia, by z domu nie wychodzili nigdzie? pachnie buntem narodowym, zobaczcie sobie co sie nad wisłą dzieje, nie umiecie zapanować nad tłumami a przywalacie się do pojedynczych jednostek, bo w grupie siła a samemu podejść do 30 osób na raz to *%#)!& w gatach, policja marzeń 13:59, 02.04.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ObiObi

6 4

Sremia plandemia, idioci z Pisuaru, bilede bile, będziecie siedzieć 16:52, 02.04.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

XIXXIX

8 3

Wszystko powinni puścić luzem wirusy były są i będą dalej 20:06, 02.04.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

......

4 0

To oczywiste, że wirusy były i będą tylko coraz bardziej inteligentne i mutujace w szybkim tempie. To już nie te choroby co kiedyś, dziś to sztucznie wytworzone bestie tak by zostali najsilniejsi A słabi do wyeliminowania... 00:28, 03.04.2021


policja prosi policja prosi

1 4

brak lat 70 tych z zomo w tle
jeszcze powinni ludziom siano dawać że będą przestrzegać coś co ma być dla ich dobra. a tym co mówią że pandemia sztucznym wytworem, że grypa to niech bez maski każdy 1 dzień spędzi w szpitalu z chorymi. Po tym jak ktoś 1 dzień przepracuje może nawet na golasa łazić na ulicach. Cwaniaki bo młodzi i przechodzą bezobjawowo, tylko dziadków i rodziców że tym mogą zabić to nawet do wiadomości nie przyjmują.
Pałą wszystkich bez masek i cwaniaków za 2 grosze 14:54, 03.04.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
0%