Fotorelacje

Zamknij
13:18, 12.08.2024

- To chore, żeby człowiek musiał okrążać "budę" idąc na basen, bo chodnik jest zamknięty - napisał do naszej redakcji jedne z Czytelników zwracając uwagę na budkę z jedzeniem jaka od kilku tygodni zajmuje miejsce przy gostyńskiej pływalni. Czytelnik, który zdecydował się napisać do naszej redakcji zwraca uwagę na bezpieczeństwo osób przyjeżdżających na basen. Dyrekcja twierdzi, że klienci basenu nie powinni się niczego obawiać

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Pierwsza biesiada okazała się strzałem w dziesiątkę. Będą kolejne?
zobacz fotorelację
Sportowe emocje w Gostyniu. Poznaliśmy zdobywców pucharu
zobacz fotorelację
Pierwsza odsłona Dnia Piasków 2026
zobacz fotorelację
Strefa Bezpiecznego Mieszkańca przyciągnęła dziesiątki uczestników
zobacz fotorelację
Rock na dechach w gostyńskim ŚDS po raz trzeci
zobacz fotorelację
Wielka wyprawa po zdrowie w gostyńskiej Piątce
zobacz fotorelację
Trzecia rozprawa w sprawie tzw. afery mlecznej
zobacz fotorelację
Zderzenie osobówki i rowerzysty w Gostyniu
zobacz fotorelację
Nowy łącznik od ronda Zeidlera w kierunku al. Niepodległości w Gostyniu
zobacz fotorelację
Zdarzenie drogowe na trasie Krajewice-Domachowo
zobacz fotorelację

komentarze (4)

Co jeszcze?Co jeszcze?

5 2

Takie rozwiązania tylko w Gń OSiR . Pomysłowy Dobromir by nawet na to nie wpadł 🤣🤣🤣

14:57, 12.08.2024
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

MmmMmm

8 1

Tak to łażą po parkingu, a teraz nagle im chodnika brak. Typowo polskie zachowanie, byle się do czegoś dowalić.

20:25, 12.08.2024
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Alex Alex

6 1

Taki problem robią a i tak po tym parkingu nikt nie chodził tylko pod koła się każdy ładuje

23:42, 12.08.2024
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

chodnik jest dla ludchodnik jest dla lud

1 0

Dyrekcja twierdzi... dyrekcji się nie chce! BYLEJAKOŚĆ od góry do dołu. Ustawić budę tak, by bezkolizyjnie ten przewód szedł, lub puścić go górą. Ale się nie chce, ani myśleć, ani robić. Za trzy grosze z tego czynszu odebrało wam rozum.

11:25, 14.08.2024
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gostyn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz