Zamknij
NEWS

Maryla dała takiego czadu, że w piekle się nie śniło! A tłumy szalały pod sceną!

mis 23:26, 15.08.2025 Aktualizacja: 23:43, 15.08.2025
Skomentuj Foto: Gostyn24 Foto: Gostyn24

Takiej energii na Świętej Górze dawno nie było! W sobotni wieczór Maryla Rodowicz udowodniła, że jej sceniczny temperament wciąż nie zna granic. Od pierwszych minut koncertu publiczność wiedziała, że będzie to wyjątkowy występ. Artystka dosłownie "wymiatała” na scenie, serwując jeden hit za drugim, w doskonałym kontakcie z widownią.

Maryla od początku bawiła się z publicznością, pytając wprost, czego słuchacze chcą posłuchać i co chcą wspólnie zaśpiewać. Naturalna, autentyczna, z charakterystycznym poczuciem humoru, a takiej energii nie da się podrobić. W pewnym momencie zaprosiła nawet kilka osób, by zaśpiewały z nią na scenie, co wywołało prawdziwą euforię wśród fanów.

Koncert rozpoczął się z przytupem utworem "Kasa i sex”, a potem posypały się kolejne przeboje m.in. "Małgośka”, "Niech żyje bal”, "Kolorowe jarmarki” oraz "Damy czadu” w wyjątkowej, "gostyńskiej” wersji. Artystka spontanicznie zmieniła tekst, śpiewając.

- Bo to jest Gostyń! A co tam jakieś Rio! Damy takiego czadu, że w piekle się nie śniło! Bo to jest Gostyń! Zróbmy z parkietu przecier! Zatańczmy Panu, bo nam dał świeżutkie Tysiąclecie! - śpiewała Maryla Rodowicz.

Publiczność oszalała. Śpiewy, taniec i brawa towarzyszyły Maryli przez cały występ.

- Maryla, Maryla, Maryla! - skandowały tłumy.

Na koncert przybyły prawdziwe tłumy, fani, mieszkańcy regionu i goście z okolicznych miejscowości. Wszyscy chcieli zobaczyć na żywo legendę polskiej sceny muzycznej, która mimo upływu lat wciąż potrafi rozkręcić imprezę do czerwoności.

 

[ZT]81956[/ZT]

[ZT]81955[/ZT]

[ZT]81565[/ZT]

[ALERT]1755293056171[/ALERT]

 

(mis)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(1)

sluchaczsluchacz

0 0

sobota jest dzis a koncert maryli byl w piatek ,ktos sie pogubil

00:01, 16.08.2025
Odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gostyn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%