Zamknij

Takiej imprezy dawno w Hutniku nie było. Sala pękała w szwach, publiczność zachwycona

10:10, 26.11.2023 DC Aktualizacja: 10:10, 26.11.2023
Skomentuj Foto: Redakcja G24 Foto: Redakcja G24

Co to był za koncert! Repertuar, który pojawił się w sobotni wieczór (25 listopada) w sali widowiskowej w Hutniku rozgrzał gostyńską publiczność do czerwoności.

„Szlagierowy zawrót głowy” to koncert, który wypełnił salę widowiskową w Hutniku po brzegi. Na scenie wystąpili artyści, którzy posiadają bogaty repertuar muzyczny, trafiający bezpośrednio do odbiorców i to w każdym wieku.

Jako pierwszy na scenie zaprezentował się duet Marsa Alam, czyli dwóch młodych i energicznych muzyków, serwujących swoje największe przeboje: „Rodzinne strony”, „W pogodną noc”, „Życia nić” czy „Już nie żałuj”.

[FOTORELACJA]10754[/FOTORELACJA]

Po nich sceną i sercami publiczności zawładnął Mirosław Szołtysek - prawdziwa legenda śląskich szlagierów. Ślązak z krwi i kości, pochodzący z tradycyjnej śląskiej Rodziny, Laureat nagród Hanysy, Śląska Perła Telewizji TVS, a także osobowość Roku Miasta Chorzów.

Pan Mirek, który na scenie występuje z żoną Bożeną zaprezentował swe największe przeboje, a także utwory z najnowszej płyty pt. „Szlagierowy zawrót głowy”. Publiczność razem z nim zaśpiewała „Dzisioj razem”, „Razem i zabawa” czy „Dej się pocałować”.

Na finał wszyscy razem wykonali „Z walczykiem przetańczymy” i „Szlagierowy zawrót głowy”. Czy się koncert podobał? – Fantastyczny wieczór. Uwielbiam takie piosenki – powiedział Krzysztof, który przyszedł na koncert ze swoją mamą.

[ALERT]1700989017458[/ALERT]

 

(DC)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%