Zamknij

Lata świetności mają już za sobą, ale cały czas nie brakuje prawdziwych fanów

06:26, 02.05.2023 mis Aktualizacja: 06:38, 02.05.2023
Skomentuj Foto: Gostyn24 Foto: Gostyn24

Wykonują muzykę rockową w połączeniu z elementami jazzu, bluesa i muzyk etnicznej. Dawkę ich twórczości wysłuchała publiczność Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Pogorzeli. Mowa o czeskim zespole "minus123minut", który zawitał do pogorzelskiej placówki z mini trasą koncertową. - Jest to wirtuozerska muzyka, wystarczy usiąść i posłuchać - przekonywał Mariusz Ossowski, dyrektor MGOK Pogorzela. 

Majówkę w Pogorzeli rozpoczął koncert zespołu "minus123minut". Grupa wykonuje muzykę rockową w połączeniu z elementami jazzu, bluesa i muzyki etnicznej.

- Jest to wirtuozerska muzyka, wystarczy usiąść i posłuchać - przekonywał Mariusz Ossowski, dyrektor MGOK Pogorzela. 

Grupa lata świetności ma już za sobą, ale cały czas nie brakuje chętnych, by posłuchać ich twórczości na żywo. Wykonują muzykę rockową w połączeniu z elementami jazzu, bluesa i muzyki etnicznej.

- Ten zespół był swego czasu bardzo popularny w Polsce, a ich sława zaczęła się od koncertu w studio "Trójki" Agnieszki Osieckiej, gdy "Trójka" była jeszcze "Trójką" - mówił dyrektor Mariusz Ossowski. - Zrobili wówczas furorę... Słuchają ich fani mocnego brzmienia, bluesa. Ich twórczość to mieszanka tych stylów - kontynuował dyrektor MGOK Pogorzela i dodał. - Zaprosiłem ich na majówkę, bo wiem, że to wspaniała jakość.

[FOTORELACJA]10136[/FOTORELACJA]

Na koncercie pojawiło się kilkadziesiąt osób. 

- Nie jest to najwyższa frekwencja, ale jest bardzo ładna pogoda i ludzie grillują. Najważniejsze, że pojawili się prawdziwi fani - podsumował dyrektor MGOK Pogorzela.

Zespół wielokrotnie występował w Polsce. Obecna mini trasa koncertowa jest efektem reaktywacji zespołu po kilkuletniej przerwie.

[ALERT]1682970574460[/ALERT]

Dołącz do nas na Facebooku!Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

(mis)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(1)

KaruzelKaruzel

0 0

Dla mnie była to odskocznia od dnia codziennego. Ogólnie fajne tylko widać że mało wspólnych treningów. Ale oki. 09:26, 02.05.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%