Włoska muzyka zagościła w murach Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Pogorzeli. W podróż do świata włoskich rytmów zabrał publiczność Dario Isidoris. Zaskoczył publiczność m.in. utworem "SeiTu”, czyli "Lubię wracać tam, gdzie byłem już” z repertuaru Zbigniewa Wodeckiego.
Dario Isidoris - Włoch z krwi i kości oraz utalentowany muzyk i piosenkarz, znany m.in. z telewizyjnych programów "Must be the music" i "Śpiewajmy Razem. All Together Now", wystąpił w Pogorzeli.
- Od 16 roku życia Dario jest zakochany w muzyce, którą tworzy i zaraz ją usłyszycie. Od wielu lat Dario jest zakochany w pięknej polce. Jest też zakochany w okolicach Przemętu, gdzie mieszka i cieszymy się, że przybył do nas - zapowiadała koncert przedstawicielka MGOK Pogorzela. - Mam nadzieję, że za pośrednictwem muzyki Daria wy zakochacie się w nim i w tym co robi i tworzy. Mam też nadzieję, że po tym koncercie Dario będzie zakochany w Pogorzeli - dodała.
Talent, charyzma, nieprzeciętny głos - to wszystko sprawiło, że wykonawca oczarował publiczność swoim występem.
- Zaczniemy delikatnie, a potem będzie coraz bardziej energetycznie - mówił Dario Isidoris.
[FOTORELACJA]10049[/FOTORELACJA]
Jak powiedział, tak zrobił. Artysta wprowadził wszystkich w znakomity nastrój śpiewając takie utwory jak: "O Sole Mio", "Volare", "Tarantella", "Daj mi dużo, dużo buzi", "SeiTu”, czyli "Lubię wracać tam, gdzie byłem już” z repertuaru Zbigniewa Wodeckiego. Nie obyło się bez gromkich braw i bisu.
[ALERT]1679912945424[/ALERT]
Prawo jazdy kupił za 1600 euro... w internecie
Ukrainiec nie wierzę w to to taki uczciwy naród, raczej z zachodniej europy lub wysp to bardziej prawdopodobne tam ale jest korupcja i bieda i bandytyzm nie mogę w to uwierzyć. Przecież połowa Leszna to ukraina.
Pękalska
00:03, 2025-10-22
W tym roku mija 86 lat, a my wciąż pamiętamy. Gostyń uc
Gostynianie pięknie szanujecue swoich przodków, tłumy ...na Rynku, :(
Jeicam
23:42, 2025-10-21
Chcesz złożyć skargę w urzędzie? Sprawdź, co musisz wie
Pomogę w pisaniu skarg. 697 466 682.
Przyjaciel Gminy
23:33, 2025-10-21
Znają go chyba wszyscy, ale... Wystarczy, że zdejmie mu
To są niedoceniani super bohaterzy! Deszcz, wiatr a oni przedzierają się tylko peleryna im furkocze! Serio, szacun! I dzięki za waszą pracę!
Wdzięczny
23:00, 2025-10-21
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz