Zamknij
REKLAMA

Taniec z ogniem, znakomite efekty specjalne, synchronizacja tancerzy, czyli dynamiczne show przepełnione popisami pirotechnicznymi

07.01, 05.12.2022 tur Aktualizacja: 10.01, 05.12.2022
Skomentuj Foto: Gostyn24
REKLAMA

Plac targowy może okazać się świetną areną do pokazów ogniowych. Przekonali się o tym mieszkańcy Borku Wielkopolskiego, którym widowisko rozgrzewało serca w przerwie piłkarskich zmagań z Francuzami.

Taniec z ogniem, znakomite efekty specjalne, synchronizacja tancerzy, czyli dynamiczne show przepełnione popisami pirotechnicznymi przygotował teatr ognia „Nam-Tara” z Chorzowa. Na pokaz zatytułowany „Mikołaj w ognistej krainie” optymistycznie zapatrywała się dyrektor MGOK, Justyna Chojnacka.

– W zasadzie to przyspieszony prezent świąteczny dla mieszkańców gminy oraz gości. To spektakl z całą fabułą, ze światłem i wykorzystaniem elementów pirotechniki. Mam nadzieję, że przypadnie wszystkim do gustu – stwierdziła.

[FOTORELACJA]9852[/FOTORELACJA]

Zorganizowanie pokazu było możliwe, dzięki dofinansowaniu od firmy „Enea”. O bezpieczeństwo zadbali zaś miejscowi strażacy. W imieniu ośrodka kultury oraz burmistrza zebranym życzono, aby zbliżająca się magia świąt utrzymała się jak najdłużej.

[ALERT]1670227601511[/ALERT]

(tur)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

ZZ

2 1

Na gówna kasa jest a oświetlenie wyłączają .Na świetlicach wiejskich zakaz spotkań bo koszty kogo w robocie w balona. 10:23, 05.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%