Już wcześniej organizowały wydarzenia związane z doskonaleniem sztuki gotowania. Piątkowe potkanie w tzw. "grzybku" również poświęcone było wymianie przepisów i kulinarnych doświadczeń. Jego organizatorkami skupione są w grupie nieformalnej „Łukaszewski zespół kulinarny” a finansowego wsparcia udzielił samorząd, w ramach Programu Grantów Społecznych Powiatu Gostyńskiego.
Mimo niesprzyjającej pogody w piątkowy wieczór (25 listopada) miało miejsce się spotkanie rodzinne mieszkańców Łukaszewa w gminie Pogorzela. Gospodyniami były panie skupione w grupie nieformalnej „Łukaszewski zespół kulinarny”. W przeszłości wielokrotnie organizowały wydarzenia związane z doskonaleniem sztuki gotowania, smażenia czy pieczenia. Tym razem skupiły się na wymianie przepisów, doświadczeń i pomysłów, a także omawiały plany na przyszłość.
Łukaszewski zespół kulinarny, realizuje przedsięwzięcie pod nazwą „Łukaszew gotowaniem – zdecydowanie silny!”. Projekt otrzymał dofinansowanie w wysokości 3 tys. złotych w ramach Programu Grantów Społecznych Powiatu Gostyńskiego. Głównym celem realizatora jest edukacja kulinarna mieszkańców sołectwa.
[ALERT]1669736653565[/ALERT]
Roman Czejarek w Gostyniu. Na sali brakowało miejsc!
Widać że ludzie zachwyceni że robią im zdjęcia
Vb
10:28, 2026-02-07
Mówili o tym wszyscy. Tylko radni przemilczeli temat...
Może G24 sprawdzi w ustawie o utrzymaniu czystości i porządku w gminie i napisze artykuł czy miasto ma obowiązek dostarczyć piasek mieszkańcom.
Bogdan
09:31, 2026-02-07
Mówili o tym wszyscy. Tylko radni przemilczeli temat...
Kiedy portal doda opcję weryfikacji adres e-mail przy dodawaniu komentarzy? Skończy się pisane głupot i obrażanie ludzi 😉
Marzena
08:42, 2026-02-07
Mówili o tym wszyscy. Tylko radni przemilczeli temat...
Wyzywacie, plujecie na radnych że nic nie robią. Pomyślcie czy zgłosiliście radnemu jakiś problem? Czy zadziałał? Czy oni mają czytać w waszyvh myślach co wam chodzi po głowie? Od tego są żeby im zgłaszać problemy i uwagi
Do wszystkich koment
08:21, 2026-02-07
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gostyn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz