Zamknij

Pacjenci i personel medyczny placówek działających na terenie powiatu gostyńskiego, była zaskoczona, gdy pod ich oknami rozbrzmiała muzyka

09:23, 26.09.2022 TeJot Aktualizacja: 08:46, 28.09.2022
Skomentuj

Pacjenci, pensjonariusze i personel medyczny placówek działających na terenie powiatu gostyńskiego, mogli być zaskoczeni, gdy pod ich oknami rozbrzmiała muzyka. Wszystko za sprawą Orkiestry Dętej Miasta i Gminy Gostyń, która wraz z mażoretkami z grupy Big Bang, wyruszyła na „Weekendowy Rajd Orkiestrowy”

„Weekendowy Rajd Orkiestrowy” to inicjatywa stworzona prze grupę mażoretek Big Bang oraz Orkiestrę Dętą Miasta i Gminy Gostyń. - Przede wszystkim chcieliśmy umilić czas, pacjentom i pensjonariuszom, którzy na co dzień przebywają w placówkach powiatu gostyńskiego. - mówi Pola Walinowicz trenerka grupy mażoretek Big Bang. Orkiestra i mażoretki odwiedzili tego dnia pięć placówek. - Rajd rozpoczęliśmy już o godzinie 11. Na początek odwiedziliśmy DPS Rogowo, stamtąd przejechaliśmy do Chwałkowa, następnie byliśmy w Zimnowodzie. Odwiedziliśmy również pacjentów w szpitalu na Marysinie a cały intensywny dzień kończymy w Gostyniu, przed szpitalem – dodaje Pola Walinowicz

Reakcja była bardzo pozytywna – W każdym miejscu przewidywaliśmy ok 30 minutowy występ. Nie spodziewaliśmy się jednak, że pacjenci będą domagać się tylu bisów, nie mogliśmy im odmówić. Pensjonariusze praktycznie w każdym miejscu, chętnie z nami śpiewali a nawet trafili się tacy, którzy chcieli tańczyć. - dodaje Pola Walinowicz . Również personel medyczny był zaskoczony – Nic nie wiedzieliśmy o występach, to dla nas miła niespodzianka – mówiła nam jedna z pielęgniarek dyżurująca w gostyńskim szpitalu.

Niedzielne występy Orkiestry Dętej Miasta i Gminy Gostyń oraz grupy mażoretek Big Bang spotkały się również z sympatyczną reakcją przypadkowych przechodniów, którzy występy pod gostyńskim szpitalem nagrodzili gromkimi brawami.

(TeJot)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(4)

🤗🤗

6 1

Byłam na dyżurze, aż chciało się do Was wyjść. Dziękujemy 09:52, 26.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

dukałuka dukałuka

3 3

ale te co na fletach grały to xd 10:14, 26.09.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

pppppp

1 1

no dokladnie, wiecej tapety niech wezma 21:15, 28.09.2022


Wania Wania

2 3

Zdrastwójte sznela gut 😎 10:40, 26.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%