Gorące rytmy na tarasie widokowym? Czemu nie! Na organizację warsztatów tanecznych w takim urokliwym miejscu zdecydowała się mieszkająca na co dzień w Warszawie gostynianka która w stolicy realizuje się w tańcu m.in. w grupie Agustina Egurroli. Wydarzenie miało bardzo kameralny charakter, ale Julia nie wyklucza kolejnych projektów w rodzinnym mieście.
"Latino on the roof" - to warsztaty, które w minioną sobotę odbyły się na tarasie widokowym w jednym z budynków przy ul. Przy Dworcu w Gostyniu. Ich inicjatorem była Julia Bunikowska (23l.) - z pochodzenia gostynianka, ale na co dzień mieszkająca w Warszawie. Jak sama o sobie mówi - tancerka przez całe życie.
- Taniec towarzyski towarzyszył mi od najmłodszych lat, obecnie rozwijam się także w innych stylach tanecznych taki jak: high heels, commercial, jazz i hip hop. Współpracowałam z grupa taneczna Augustina Egurroli podczas realizacji telewizyjnych, koncertów i eventów takich jak: Jaka to melodia, wakacyjna trasa dwójki, Sylwester Marzeń - mówiła Julia Bunikowska, która poprowadziła sobotnie warsztaty taneczne.
Uczestniczki spotkania zostały zaproszone na dach budynku, gdzie uczyły się samby i salsy...
- Zobaczyłam to miejsce i bardzo mi się spodobało. Stwierdziłam, że nigdy wcześniej nie było tego typu wydarzenia w Gostyniu i może to być idealny moment na rozpoczęcie wakacji - mówiła Julia Bunikowska
Zajęcia trwały 1,5 godziny i wzięło w nich udział 12 kobiet.
- Mógł zapisać się każdy, nawet początkujące osoby, ale ze względu na ilość miejsca na tarasie, ograniczyliśmy ilość uczestników warsztatu do 12 osób. Kameralnie tutaj, ale dlatego, by każda z pań mogła czuć się bardzo swobodnie - mówiła Julia Bunikowska.
Julia Bunikowska ma pomysły na kolejne taneczne wydarzenia i niewykluczone, że zawita to rodzinnego miasta z nowymi ciekawymi projektami.
[ALERT]1656929928168[/ALERT]
Politycy PiS w ogniu pytań sympatyków partii. Padały...
U widać ze Platforma Obłąkanych się odpaliła
As
16:29, 2026-01-31
Politycy PiS w ogniu pytań sympatyków partii. Padały...
A jak ten pajac pisowski z Pudliszek w radiu Elka obraża wszystkich co myślą inaczej to jest super jemu wolno.
Jaś
16:24, 2026-01-31
Politycy PiS w ogniu pytań sympatyków partii. Padały...
Biedne zastraszone pisiory na Węgry muszą uciekać.
Jaś
16:19, 2026-01-31
Politycy PiS w ogniu pytań sympatyków partii. Padały...
A co z Ziobro i Romanowskim, przecież oni ciągną PIS na dno😡😡😭
jan z Domachowa
16:16, 2026-01-31
2 0
Po Amerykańsku tak
3 6
Pani w czerwonej sukience super
0 3
Zgadzam się, chętnie z panią bym zatańczył latino💃🕺
1 1
Za piękna to ona nie jest
2 0
A ja nic niewiedzialem
1 1
Szkoda
1 1
Chętnie bym zatańczył z panią w czerwonej sukience latino
2 2
Brawo Julka....👍👍👍👍👍💋
2 2
Dziękujemy Julio
8 1
W gostynskich portalach to piszą już tylko po fakcie haha a nie ma informacji co gdzie kiedy
5 0
Szkoda ze nie było to nagłośnione chętnie bym potańczył
1 1
Dno!
2 0
Gdzie jeszcze zatańczą może na kominie
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gostyn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz