Zamknij
REKLAMA

Zaufali ojcu chrzestnemu, ale na dworcu nie wypaliło. Nie ma jednak tego złego...

11:14, 21.09.2021 | M.S
Skomentuj Foto: Gostyn24/fotomontaż
REKLAMA

Taniec, muzyka, wystawa fotografii i toast. Tak w wielkim skrócie można podsumować Tangonalia 2021 jakie odbyły się w Borku Wlkp. Niestety pogoda pokrzyżowała plany organizatorom. Zamiast koncertu na dworcu kolejowym, artyści wystąpili  na scenie ośrodka kultury. Nie ma jednak tego złego co na dobre, by nie wyszło. 

Impreza miała miejsce w miniony weekend. Najpierw odbyły się warsztaty tanga, z których skorzystało sześć par, potem na scenie wystąpiło "Trio Taklamakan".

- Tangonalia 2021. Dwudziestu dyrektorów instytucji kultury podjęło się wyzwania organizacji tegoż wydarzenia, które uważamy za bardzo wartościowe, którym warto się z państwem podzielić. Zaufaliśmy ojcu chrzestnemu całego przedsięwzięcia - Andrzej Trzeciakowi (wiolonczelista "Trio Taklamakan"). Zaufaliśmy i jesteśmy. Jestem dumna, że ośrodek kultury w Borku Wlkp. jest gospodarzem tak prestiżowego wydarzenia. - mówiła Justyna Chojnacka, dyrektor MGOK Borek Wlkp. - Nie spotykamy się na dworcu kolejowym, ale obiecuję, że będzie pięknie i klimatycznie. - dodał szefowa MGOK. I faktycznie nie zabrakło tangowych rytmów oraz pary tańczącej tango. 

Imprezie towarzyszyła wystawa fotografii Krzysztofa Fabiańskiego "Tango - taniec, emocja, światło, ruch". Na koniec przyszedł czas na wzniesienie toastu czerwonym winem, którym uczczono 100. rocznicę śmierci Astora Piazzolli - kompozytora tanga argentyńskiego.

[ALERT]1632215634207[/ALERT]

(M.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

Świadek historiiŚwiadek historii

3 1

Ośrodek kultury na najwyższym poziomie. Artyści również. Wzorowe występy. Moje gromkie brawa. Brawo brawo brawo🙂 geniusze 12:21, 21.09.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%