Zamknij
REKLAMA

Pogoda nie dopisała, lecz sama impreza okazała się hitem! Mieli plan awaryjny...

12:40, 02.08.2021 | M.S
Skomentuj Foto: Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej w Pępowie
REKLAMA

Choć pogoda pokrzyżowała nieco plany organizatorom i kilku imprez pod chmurką nie udało się zorganizować, to w Pępowie mieli plan awaryjny. Spektakl dla dzieci i promocję książki przeniesiono do Gminnego Ośrodku Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej. Grupa doświadczonych animatorów stanęła na wysokości zadania, a impreza okazała się prawdziwym hitem.

Niedzielne popołudnie należało wczoraj do dzieci z Pępowa i okolicznych miejscowości. W GOKSiAL zorganizowano animacje z teatrem Pana O. - grupą doświadczonych aktorów i animatorów - Choć pogoda nie dopisała, by zabawa odbyła się pod wiatrakiem wszystkie maluchy wspaniale wykorzystały czas w pępowskim domu kultury - mówi Leszek Żelazny, dyrektor GOKSiAL.  

Pan O. zabrał dzieci w podróż do Afryki, pokazał zabawki stworzone z puszek i nakrętek. Na pępowskiej scenie pojawiła się królowa pszczół opowiadająca o pszczelej rodzince. Można też było spróbować miodów z pasieki lokalnego producenta. 

Kiedy do podróżnika i królowej dołączyła Masza z nieziemskim głosem, dzieci były oczarowane. Animacje trwały bite dwie godziny, w niektóre oprócz maluchów udało się zaangażować również rodziców i opiekunów. 

Prawdziwym hitem okazały się jednak ogromne przytulanki - niedźwiedź, przyjaciel Maszy oraz król Julian od których najmłodsi nie odstępowali na krok i robili sobie z nim zdjęcia. Po zakończonych występach można było również nabyć książkę z "Wyspa moich przyjaciół” z autografem Pana O., która światło dzienne ujrzała w zeszłym roku.

Wydarzenie oprócz GOKSiAL Pępowo współfinansowała Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Gostyń. 

[ALERT]1627900828750[/ALERT]

(M.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%