Wystarczyło mieć gitarę, znać kilka akordów, a następnie przyłączyć się do wspólnego grania. I choć w parku miejskim pojawiło się 28 osób, które kochają gitarowe brzmienia, to nie wystarczyło, by ustanowić nowy rekord.
Jako pierwsza w parku miejskim w Gostyniu wystąpiła sekcja gitarowa z GOK Hutnik, a następnie sceną zawładnęli Joanna Dudkowska Band i Chuck Frizer, którzy przeprowadzili próbę ustanowienia Drugiego Rekordu Gitarowego. Zainteresowanie biciem rekordu nie powaliło organizatorów na kolana, ale zabawa i tak była przednia. Uczestniczyło w niej 28 gitarzystów, którzy zagrali trzy utwory: "Stand by Me" B.E. Kinga, "Knockin on Heaven's Door " Boba Dylana oraz "Nadzieję" zespołu IRA.
Bijących rekord dopingowała Joanna Dudkowska. - Wielkie brawa dla was. Chce wam powiedzieć, że macie o wiele większą publikę niż my mieliśmy - mówiła Dudkowska i zachęcała, by nie rezygnowali z gry na gitarze, ani żadnych innych instrumentach. - Słuchajcie, grajcie na instrumentach, bawcie się muzyka, muzyka jest nam potrzebna. Towarzyszy nam praktycznie w każdej emocji, czy w smutku czy w radości. Grajcie!. - podsumowała Joanna Dudkowska.
Pierwsze bicie rekordu gitarowego w Gostyniu miało miejsce dwa lata temu. Przedsięwzięcie firmowali wówczas  Leszek Cichoński i Jose Torres z zespołem. Niestety, rekordu nie udało się go poprawić. - Rekordu z 2019 roku pobić się nie udało, wówczas zagrało 36 gitarzystów - mówił Przemysław Rychlik z GOK "Hutnik". Mimo to podziękowania należą się organizatorom i wszystkim, którzy uczestniczyli w Gostyńskim Rekordzie Gitarowym.
 
[ALERT]1624943330499[/ALERT]
Nawiązała do śmierci pacjentki w szpitalu i wywołała...
Też nie wiedziałem że jest specjalna jednostka pisarzy kreująca swoją ,jedyna ,właściwą rzeczywistość
 
						Sok z cebulaka
16:50, 2025-10-31
Nawiązała do śmierci pacjentki w szpitalu i wywołała...
Zwrócicie uwagę jak Hejterzy skrupulatnie zakrzykuja ta Panią , oj jest wielka akcja
 
						Hahah
16:46, 2025-10-31
Nawiązała do śmierci pacjentki w szpitalu i wywołała...
Przecież dokumentacja medyczna pokaże dlaczego doszło do śmierci mlodej matki , żony. Doczytamy się w niej co zrobiono a czego nie zrobiono.
 
						Mundek
16:40, 2025-10-31
Nawiązała do śmierci pacjentki w szpitalu i wywołała...
Moim zdaniem pani nie jest odważna tylko naiwna. Ewidentnie dostała od kogoś informację, która nie była sprawdzona. Po pierwsze odpowiedzialność muszą ponieść osoby, które w szpitalu wynoszą informacje. Od razu wylot z pracy. Po drugie pani z sesji musi wiedzieć, że pomawianie kogoś o przestępstwo może być karalne. Popieram starostę, że takie działania tylko szkodzą szpitalowi.
 
						Ręce opadają
16:30, 2025-10-31
7 3
Całkiem spoko impra, zaj... koncert Joanny Dudkowskiej i ekipy
3 1
Gostyń gitarowy Gostyń, tak trzymać!
1 0
Super
1 0
Pan ze zdjecia 7 zapewne ma Nestea w butelce, prawda?
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gostyn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz